Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (17-11) Eurolygoje įsirašė antrąją pergalę paeiliui, kai svečiuose 89:79 (20:15, 23:18, 24:25, 22:21) susitvarkė su Madrido „Real“ (22-6) komanda.

Tiesa, Madrido ekipai tai jau trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Svečiai dominuoti ėmė antrajame kėlinyje, kai surengė spurtą 9-0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (36:25).

Po didžiosios pertraukos Eurolygos čempionai kilo į kovą ir nurėžė deficitą iki 3 taškų (52:49), bet turkai baltos vėliavos nekėlė ir surado būdų atsakyti (57:49).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl perėmė iniciatyvą ir skirtumas tapo rekordinis, 17 taškų (81:64).

Nors deficitą Madrido ekipa sumažinto, bet intrigos jau neatkūrė – 89:79.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai varžovams leido pataikyti vos 14 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė vos 2 tolimi metimai iš 14 bandymų.

Beje, trečiajame ketvirtyje tarpusavyje susikivirčijo Facundo Campazzo ir Nickas Calathesas – abu žaidėjai buvo greitai išskirti komandos draugų, o teisėjai skyrė po nesportinę pražangą.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 17 (2/4 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud., 12 atk. kam., 26 n. b.), Scottie Wilbekinas ir Nickas Calathesas (6 rez. perd.) po 12, Jonathanas Motley ir Tarikas Biberovičius po 10, Marko Guduričius 8.

„Real“: Sergio Llullas 17 (2/7 dvit., 2/7 trit., 7/8 baud.), Walteris Tavaresas 14, Mario Hezonja ir Džananas Musa po 13, Vincentas Poirier 8, Facundo Campazzo (5 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele po 6.