Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (15/4) patyrė ketvirtą pralaimėjimą Eurolygoje.

Katalonijos klubas namie 73:75 (14:14, 14:20, 26:13, 19:28) nusileido Milano „AX Armani“ (11/6). „Barcelona“ italams nusileido jau antrą kartą šiame sezone – pirmą susitikimą Ettore Messinos auklėtiniai laimėjo 75:70.

Rokas Jokubaitis per 22 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Trečio kėlinio pradžioje „AX Armani“ susikrovė didžiausią turėtą pranašumą – 36:28, bet tada „Barcelona“ smogė atgal. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai aštuonių minučių atkarpą laimėjo 23:5 ir įgijo dviženklį pranašumą 51:41.

Vis tik tikroji kova prasidėjo ketvirtame kėlinyje. „AX Armani“ išlygino rezultatą, bet po Roko Jokubaičio tritaškio katalonai vėl buvo priekyje 63:59. Į tai italai atsakė Malcolmo Delaney ir Sergio Rodriguezo tritaškiais, dvitaškį pridėjo Nicolo Melli ir likus žaisti dvi minutes svečiai jau buvo prikeyje 68:65.

Mačo pabaiga buvo itin karšta – likus 34 sek. Kyle’as Kuricas smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki vienženklio, bet kitoje aikštės pusėje M. Delaney atsakė tuo pačiu ir vėl sugrąžino keturių taškų pranašumą „AX Armani“.

„Barcelona“ nesutriko ir pratęsė tritaškių fiestą – pasižymėjo Nikola Mirotičius, o prie baudų metimo linijos pasiųstas N. Melli pataikė tik vieną metimą. „Barcelona“ atsiliko 73:75 ir turėjo 4,9 sek. lemiamai atakai – Š. Jasikevičius jau neturėjo minutės pertraukėlių, o sudėtingas ir tolimas Nicolo Laprovitollos metimas buvo netikslus.

„Barcelona“: K. Kuricas 22, N. Mirotičius 18, B. Daviesas ir R. Jokubaitis po 11.

„AX Armani“: S. Rodriguezas 18, M. Delaney 15, N. Melli, K. Hinesas ir B. Bentilas po 8.