Į pergalingą kelią Eurolygoje grįžo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (6/3). Katalonai savo aikštėje 79:68 (17:21, 22:11, 25:17, 15:19) įveikė Željko Obradovičiaus muštruojamą Belgrado „Partizan“ (4/5).

Svečiai sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį, tačiau antrasis jau priklausė Ispanijos klubui. Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų pasiekė 17 taškų (69:52).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Š.Jasikevičius rado minučių Kyle’o Kuričiaus sezono debiutui Eurolygoje, o snaiperis už tai netrukus atsidėkojo tritaškiu – 72:58.

Likus žaisti dvi minutes šeimininkų pranašumas aptirpo iki aštuonių taškų (74:66). Vis dėlto nieko daugiau serbams pasiekti nepavyko.

Aktyviai rungtyniavo Rokas Jokubaitis – 16 minučių, 8 taškai (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovotas ir prarastas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 pražangos ir 7 naudingumo balai.

Įspūdingą pasirodymą surengė tik trečiajame kėlinyje nuo suolo pakeltas Danilo Andžušičius – 18 minučių, 21 taškas (2/2 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 8/9 baudų metimų), 3 atkovoti ir 3 prarasti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 6 išprovokuotos pražangos bei 27 naudingumo balai.