Į Kauno „Žalgirio“ rikiuotę po poros savaičių pertraukos grįžo traumą išsigydęs įžaidėjas Dee Bostas. Jis sekmadienio rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ per 18 minučių pelnė penkis taškus ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

„Man atrodo, jis nežaidė daugiau negu dvi savaitės. Ar man taip laikas prailgo, jo belaukiant? – juokėsi vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius. – Aišku, jo forma nelabai kokia, bet, vis dėlto, tai yra aukšto lygio žaidėjas. Kiekviena komanda norėtų tokį turėti. Iš jo tikimės pagalbos ir naudingo žaidimo.“

Š. Jasikevičius džiaugėsi sekmadienio rungtynėmis. Esą „Žalgiris“ sužaidė solidžiai, išskyrus atkarpą, kuri buvo pralaimėta 0:11.

„Neptūno“ gretose debiutavo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Jerry Johnsonas.

„Mes juo tikime. Jis – geras žaidėjas, tikimės, mums labai padės“, – vylėsi „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis.

Jo nuomone, sekmadienį klaipėdiečiai užstrigo agresyvioje „Žalgirio“ gynyboje. Užklimpus puolimui, neptūniečiai nerado motyvacijos daugiau dėmesio skirti gynybai.

„Per pertrauką sakiau, kad jei šiuo metu mūsų geriausias žaidėjas Arnas Butkevičius negavo nė vieno kamuolio, vadinasi, tai buvo mūsų kaltė, mūsų taktinės klaidos“, – kalbėjo K. Maksvytis.