Po rungtynių Stambule „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas teigė, jog „Žalgiris“ buvo arti to, jog pratęstų kovą, o Edvinas Gertmonas ir Paulius Golubickas kalbėjo apie disciplinuotą gynybą bei apgailestavo dėl neišnaudotų progų.

„Žalgiris“ Čempionų lygos dvikovoje su „Galatasaray“ nusileido varžovams bendru rezultatu 2:3. Atsakomąsias rungtynes Turkijoje nulėmė vienintelis varžovų tikslus smūgis.

„Prieš rungtynes kalbėjome, kad abi komandos turės savo planą. Galvoju, kad pavyko neblogos rungtynės, jos buvo įdomios. Deja, savo progų neišnaudojome. Tačiau manau, kad „Galatasaray“ nebuvo paprasta prieš mus.

Taip, mes daug gynėmės, bet ir pakankamai pavojingai atakavome. Šioje karštoje atmosferoje, prie daug aistruolių. Buvome arti to, jog pratęstume kovą. Suprantama, jog „Galatasaray“ tik pradeda čempionatą Mes geriau pasiruošę fiziškai. Tačiau toliau Čempionų lygoje eina varžovai“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Sunkios rungtynės, karštos, mus daug spaudė, buvo sunku žaisti. Visgi varžovų komanda – aukšto lygio. Nepavyko kontratakos, kur manau galėjome geriau. Gaila dėl to, bet yra kaip yra. Ne pats blogiausias rezultatas, – sakė E. Gertmonas. – Vaizdas aikštėje gal ne visai kaip rezultatas, bet mes kitaip ir negalime žaisti, kaip pagal savo planą.

Gynėmės disciplinuotai, laukėme savo progų, kelias jas išnaudojome. Galėjome geriau jas išnaudoti, nepavyko. Jie išnaudojo savąsias ir jie keliauja toliau.“

„Manau, kad parodėme garbingą kovą. Tikėjausi iš varžovų daugiau. Vis tiek toks klubas, Turkijos čempionai, tokio lygio žaidėjai. Parodėme, kad įmanoma prieš juos žaisti.

Turėjome ir neblogų šansų išlyginti rezultatą. Daug ir sekėsi, – kalbėjo P. Golubickas – Gaila, kad neišlaikėme koncentracijos ties standartine situacija. Jie žaidė gerai, turėjo progų. Mes disciplinuotai gynėmės, turėjome savo šansų, neapvyko realizuoti. Komanda atidavė daug ir kitame etape bus tik dar geriau  Gaila, bet reikia pamiršti, eiti pirmyn, ruoštis A lygos rungtynėms. Reikia ten laimėti, o po to vėl laukia Europa.“