vladimiras čeburinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras čeburinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras čeburinas“.

Penktą pergalę paeiliui iškovojęs Čeburinas: „Labai noriu padėkoti žaidėjams“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir žaidėjai po penktosios pergalės iš eilės džiaugėsi sėkmingu antruoju kėliniu ir pademonstruotu komandos charakteriu. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio atsilikinėjo prieš „Džiugą“ 0:1, tačiau po pertraukos įmušė tris įvarčius ir laimėjo 3:1. „Varžovas pasirinko savo strategiją. Žaidė greitomis kontratakomis. Nors tik pora kartų atsidūrė baudos aikštelėje, bet įmušė įvartį. Iš to ir susidarė įtampa. Ne visiškai pavyko laikytis plano kurį turėjome.
2024-04-22

Vladimiras Čeburinas po ketvirtos pergalės iš eilės: „Svarbiausia, kad komandoje yra charakteris“

Po ketvirtos pergalės iš eilės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir puolėjas Nikola Petkovičius džiaugėsi komandos charakteriu. Dvikovoje prieš praėjusių metų čempionus vilniečiai atsilikinėjo po antrojo kėlinio pradžioje praleisto baudinio, tačiau N. Petkovičiaus ir Jake‘o Larssono įvarčiai persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai (2:1). „Nebuvo lengva: ir kitokia veja, ir vėjas. Abiems komandoms nebuvo įprasta. Varžovai taip pat pirmą kartą žaidė čia. Ganėtinai geros rungtynės.
2024-04-15

Sėkmingas rungtynes įvertinęs Giedrius Matulevičius: „Tokia pergalė parodo komandos charakterį“

Po iškovotos pergalės Kaune „Žalgirio“ treneris ir žaidėjai teigė, kad rungtynės buvo labai sunkios, bet sėkmingas žaidimas gynyboje padėjo iškovoti pergalę. Vilniečiai svečiuose 1:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ po Liviu Antalio įvarčio pirmajame kėlinyje. „Pirmasis kėlinys buvo atsargesnis. Daug kamuolio kontrolės viduryje. Jei mūsų komanda daugiau žaidimą grindė aštriais perdavimais, tai varžovai ilgiau organizuodavo atakas. Todėl spėdavome su varžovų veiksmais.
2024-04-01

Sezoną įvarčiu pradėjęs Ovidijus Verbickas: „Naujokams jaudulys tikrai atsiliepė“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir kapitonas Ovidijus Verbickas po oficialaus sezono starto kalbėjo apie pirmųjų rungtynių jaudulį. Žalgiriečiai pirmose „Topsport A lygos“ rungtynėse 1:0 svečiuose pranoko Alytaus „Dainavą“. Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė O. Verbickas. „Sveikinimai aistruoliams. Pirmosios rungtynės, ir toks palaikymas… Nėra lengva, startas, didelis komandų noras. Daugiau kontroliavome kamuolį, kūrėme, bet varžovas pasirinko savo taktiką.
2024-03-04

Tarpusavio pasitikėjimo pasigedęs Vladimiras Čeburinas: „Ne viskas yra gerai“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po kontrolinių rungtynių prieš „Hegelmann“ teigė, jog žaidėjams dar trūko tarpusavio supratimo. Žalgiriečiai kontrolinį testą prieš Kauno rajono komandą pralaimėjo rezultatu 1:3. „Daug minčių tiek dėl komandos statymo, tiek dėl veiksmų aikštėje. Yra nemažai dalykų į ką reikia atkreipti dėmesį. Suprantama, yra naujų žaidėjų, kurie pasirodė aikštėje. Ne viskas yra gerai. Buvo ir epizodų kai gerai kontroliavome kamuolį, bet atakos zonoje yra problemų.
2024-02-15

Vladimiras Čeburinas: „Pasiruošime tokių svyravimų buvo, yra ir bus“

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po prabėgusio mėnesio pasiruošimo sezonui ciklo teigė, jog šiame laikotarpyje visuomet būna ir pakilimų, ir duobių. Šeštadienį žalgiriečiai kontrolinėse rungtynėse nusileido Vilniaus rajono „TransINVEST“ komandai rezultatu 0:2. „Kiekvienose rungtynėse reikia siekti laimėti – ar tai būtų kontrolinės ar oficialios. Šiandien pabandėme kitokią schemą. Padarėme daug klaidų. Iš to ir krito įvartis. Buvo ir nesusipratimų žaidime.
2024-02-11

„Žalgirį“ palikęs Kipras Kažukolovas apie Vladimirą Čeburiną: „Nemanau, kad žaidėjai pasakytų geriausią žodį apie jį“

Po dvejų metų praleistų Vilniaus „Žalgirio“ klube futbolininkas Kipras Kažukolovas nusprendė savo karjerą tęsti užsienyje. Iš Kuršėnų kilęs gynėjas atstovaudamas „Žalgiriui“ viso sužaidė 60 rungtynių, per kurias pasižymėjo keturiais įvarčiais ir vienu rezultatyviu perdavimu.
2024-02-07

Vladimiras Čeburinas po pirmojo kontrolinio išbandymo pabrėžė komandos formą: „Nuovargio fone žaidėjai atliko daug darbo“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pirmųjų kontrolinių rungtynių kalbėjo apie žaidėjų nuovargio foną ir pakomentavo komandos komplektacijos aktualijas. Vilniečiai pirmą pasiruošimo etapą baigė kontrolinėmis rungtynėmis prieš Panevėžio „Ekraną“ (3:0). „Praėjo dvi savaitės pasiruošimo. Buvo fizinis pasiruošimas, daug bėgimo. Paruošti pamatai iš fizinės pusės. Tų dviejų savaičių kulminacija – rungtynės. Rungtynės buvo labiau treniruočių pobūdžio rungtynės, bet visgi rungtynės.
2024-01-21

Karas Ukrainoje. Analitikas: Europa turi pasirengti Rusijos puolimui tuo metu, kai JAV negalės padėti

Kyjivas ketvirtadienį paskelbė su Jungtinėmis Valstijomis pasirašęs susitarimą, kuriuo siekiama padėti perkelti ginklų gamybą į Ukrainą. Tuo metu analitikas Justinas Bronkas savo publikacijoje rašo, kad Europa turi pasirengti Rusijos puolimui tuo metu, kai JAV negalės padėti Svarbiausi įvykiai: 23:36 | R. Abramovičius kritikuoja Lietuvos svarstymus dėl kilme įgytos pilietybės atėmimo  Rusų milijardierius Romanas Abramovičius kritikuoja Lietuvos pareigūnų svarstymus ir Vidaus re...
2023-12-07

Sezoną apibendrinęs Vladimiras Čeburinas – apie nepritapusius legionierius, laukiančius darbus ir Mikoliūną

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po paskutinių sezono rungtynių sakė, kad Saulius Mikoliūnas buvo išskirtinis žaidėjas ir neskubėjo daryti gilesnių išvadų apie prabėgusius metus bei prognozuoti ateities planus. Paskutinė sezono dvikova tapo paskutine Sauliui Mikoliūnui, kuris „Žalgiriui“ atstovavo aštuonis sezonus, o du iš jų dirbo kartu su V. Čeburinu. „Jam linkiu gero gyvenimo kelio. Po futbolininko karjeros pabaigos visada sunku. Matėme jį kaip žaidėją, kaip žmogų.