Kinijoje pasibaigusio ATP serijos "Shanghai Rolex Masters" vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 4,196 mln. JAV dolerių, vienetų varžybas sekmadienį laimėjo 33-jų metų šveicaras Rogeris Federeris.

Po ketverių metų pertraukos šio turnyro finale žaidęs ir trečiąjį reitingą turėjęs R. Federeris lemiamoje dvikovoje per 1 valandą ir 53 minutes 7:6 (8:6), 7:6 (7:2) nugalėjo 29-erių prancūzą Gillesą Simoną ir jau pirmadienį savaitę pakils į antrąją ATP klasifikacijos vietą.

Tai buvo ketvirtasis šiais metais ir 81-asis karjeroje šveicaro laimėtas turnyras. Daugiau ATP serijos turnyrų, nei Šveicarijos tenisininkas, laimėjo tik amerikietis Jimmy's Connorsas (109) bei Čekoslovakijoje gimęs bei vėliau JAV pilietybę gavęs Ivanas Lendlas (94-i laimėti turnyrai).

Kartu su pagrindiniu prizu R.Federeriui atiteko 798 540 dolerių čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybose triumfavo favoritai iš JAV broliai Bobas ir Mike'as Bryanai, finale per 1 valandą ir 121 minučių 6:3, 7:6 (7:3) nugalėję penktąjį reitingą turėjusius prancūzus Julieną Benneteau ir Edouardo Rogerį-Vasseliną.