„Sakalai“ nusileido „Žalgirio“ dubleriams

Draugiškose rungtynėse Vilniaus „Sakalų“ klubas išvykoje 69:74 nusileido Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos" krepšininkams.

Sostinės komandai šiame mače nepadėjo trys startinio penketuko žaidėjai: Rolandas Matulis, Žydrūnas Stankus ir Virginijus Sirvydis.

Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus rungtyniauti 1,5 minutės svečiai dar buvo priekyje vienu tašku, tačiau sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę.

„Sakalams“ Evaldas Baniulis pelnė 18 taškų, Arvydas Gydra – 12, Marius Janišius ir Augustas Pečiukevičius – po 10, Edvinas Jezukevičius – 9, Justas Kaziliūnas – 6, Mantas Kadzevičius – 2, Rimvydas Brencius ir Arnas Butkevičius – po 1, o po operacijos į rikiuotę grįžęs Ovidijus Varanauskas bei Jokūbas Gintvainis taškais nepasižymėjo.

Nugalėtojams Vytenis Čižauskas įmetė 24, Edgaras Ulanovas pridėjo 13 taškų.

Tai buvo paskutinis „Sakalų“ draugiškas susitikimas prieš sezono startą. Eriko Kučiausko auklėtiniai spalio 5 dieną pradės kovas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) maču namuose prieš Prienų „Rūdupį“.