Ant atkrintamųjų prarajos krašto atsidūrę Sakramento „Kings“ San Fransiske įrodė savo pranašumą. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa rezultatu 118:99 (23:25, 35:26, 32:29, 28:19) įveikė „Golden State Warriors“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3.

Domantas Sabonis aikštelėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (1/1 trit., 2/11 dvit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, lietuvis rungtynių pabaigti negalėjo dėl surinktų asmeninių pražangų.

Taip pat dar pirmoje rungtynių pusėje D. Sabonis kovodamas dėl kamuolio susitraumavo, kai Kevinas Looney jam trenkė alkūne į akį, tačiau tai nesutrukdė lietuviui tęsti rungtynių.

Rezultatyviausias „Kings“ gretose buvo Malikas Monkas, kuris per 31 minutę komandai surinko 28 taškus.

Dar prieš prasidedant paskutiniam mačo kėliniui Sakramento ekipa priekyje buvo dviženkle persvara (90:80). Savo komandos situaciją tritaškiu bandė taisyti Stephenas Curry, tačiau „Kings“ nenusileido ir atsakė sėkminga atkarpa 97:85.

Nors pranašumas buvo sumažėjęs iki vienaženklio, tačiau „Kings“ parodė savo charakterį ir galiausiai šventė pergalę svečių arenoje – 118:99.

„Golden State Warriors“ gretose geriausiai pasirodė S. Curry. Jis per 36 minutes aikštelėje sumetė 29 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar 22 taškus į komandos sąskaitą įrašė ir Klay Thompsonas, tačiau tokių krepšininkų pastangų neužteko.

Lemiamas rungtynes dėl patekimo į konferencijos pusfinalį komandos žais sekmadienį Sakramente.

„Kings“: Malikas Monkas 28 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), De’Aaronas Foxas 26 (4 atk. kam., 11 rez. perd.), Keeganas Murray 15 (12 atk. kam.), Kevinas Huerteris 12, Trey Lylesas 12 (9 atk. kam.), Domantas Sabonis 7 (1/1 trit., 2/11 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 29 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Klay Thompson 22, Andrew Wigginsas 13 (7 atk. kam.), Moses Moody 9, Donte DiVincenzo 8 (4 atk. kam.), Kevonas Looney 7 (13 atk. kam.).