Apeldorne (Olandija) vykstančio antrojo Europos dviračių treko čempionato moterų 200 m sprinto lenktynių važiavime dėl 5-8 vietų šeštadienį lietuvė Simona Krupeckaitė užėmė antrąją vietą ir galutinėje įskaitoje liko šešta.

28-erių metų Lietuvos dviratininkė praėjusių metų Europos pirmenybėse sprinto rungtyje pelnė bronzos medalį, o šių metų pasaulio čempionate iškovojo sidabrą.

S. Krupeckaitė atrankoje tarp 23 dalyvių buvo devinta. Šešioliktfinalyje ji įveikė ispanę Heleną Casas Roigę, aštuntfinalyje pranoko britę Victorią Pendleton, tačiau ketvirtfinalyje 1-2 pralaimėjo rusei Viktorijai Baranovai.

Kita Lietuvos atstovė - 17-metė Gabrielė Jankutė atrankoje užėmė 21-ąją vietą, o šešioliktfinalyje pralaimėjo V. Pendlton.

Moterų daugiakovės varžybose Lietuvos atstovė Aušrinė Trebaitė po trijų rungčių užima devintąją vietą.

23-ejų metų lietuvė turi 28 baudos taškus.

Pirmauja ispanė Leire Olaberria Dorronsoro, turinti 9 baudos taškus.

A. Trebaitė pirmojoje rungtyje - sprinto lenktynėse (250 m) - šeštadienį užėmė 11-ąją vietą, grupinėse lenktynėse (80 ratų; 80 ratų; 8 tarpiniai finišai) buvo antra, o atkrintamosiose lenktynėse liko 15-a.

Daugiakovės varžybose dalyvauja 18 dviratininkių. Sekmadienį sportininkės kovos asmeninio persekiojimo, skrečo ir atskiro starto lenktynėse.