Antrąją nesėkmę Eurolygos B grupėje patyrė Graikijos čempionė Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, kuri savo aikštelėje 76:87 (18:25, 20:24, 15:19, 23:19) nusileido šeštąją pergalę iškovojusiam Barselonos „Regal Barcelona“ (Ispanija) klubui.

Svečiai iš Katalonijos susitikimą pradėjo tolimų metimų serija ir po tikslių Gianluca Basilės, Victoro Sados bei Juano Carloso Navarro tritaškių aštuntąją minutę pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 22:12. Nors aikštės šeimininkams buvo pavykę šiek tiek priartėti, antrojo ketvirčio viduryje G.Basilė pridėjo dar du tritaškius, o svečiai gerokai atitolo - 39:22. Negana to, Davidas Andersenas dvitaškiu dar nesibaigus antrajam ketvirčius pirmą kartą leido svečiams įgyti dvidešimties taškų persvarą - 44:24.

Nepaisant to, kad prieš pat pertrauką Vasilio Spanoulio vedini „Panathinaikos“ krepšininkai šiek tiek sumažino savo deficitą (38:49), trečiajame kėlinyje katalonai atsakė spurtu 11:1 ir po dar vieno V.Sados tritaškio „Regal Barcelona“ vėl gerokai atitolo - 68:49.

Paskutinį ketvirtį ir vėl sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie susigrąžino dvidešimties taškų persvarą - 73:53. Visgi aikštės šeimininkai nepasidavė, spurtavo 19:6 ir likus žaisti tris minutes Dmitris Diamantidis tolimu metimu sumažino Atėnų klubo deficitą iki vienženklio - 72:79. Susitikimo pabaigoje šiek tiek tikslesni buvo „Regal Barcelona“ krepšininkai, kurie išlaikė savo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 87:76.

Beveik 30 minučių aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius pelnė 9 (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 1/4, baudos 2/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“: M.Batiste 21 (dvitaškiai 9/11, 7 atk. kam.), V.Spanoulis 13 (5 rez. perd.), D.Nicholas 11, Š.Jasikevičius 9.