Rezultatyviose ir gražiose Eurolygos C grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija) klubas, kuris namuose 105:100 (15:26, 36:17, 33:26, 21:31) įveikė antrąją nesėkmę iš eilės patyrusią Vitorijos „Tau Ceramica“ (Ispanija) ekipą.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavo Vitorijos klubas, kuris po pirmųjų dešimties minučių turėjo devynių taškų pranašumą - 26:15. Visgi jau antrajame ketvirtyje Badalonos komanda tvirtai perėmė iniciatyvą, vieną po kitos pradėjo rengti efektingas ir efektyvias atakas, kurias dėjimais į svečių krepšį baigdavo Henkas Norelis arba Eduardo Hernandezas-Sonseca.

Po didžiosios pertraukos „DKV Joventut“ puolimas ir toliau veikė be priekaištų, tuo tarpu Vitorijos klubo atakos dažniausiai tikslo nepasiekdavo. Nors vienu metu aikštės šeimininkų pranašumas siekė net šešiolika taškų, ketvirtajame kėlinyje „Tau Ceramica“ klubui buvo pavykę gerokai sumažinti šią persvarą. Visgi „DKV Joventut“ sėkmingai atlaikė paskutinį varžovų šturmą ir iškovojo pergalę rezultatu 105:100.

23 minutes aikštelėje praleidęs Simas Jasaitis pelnė 7 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/2, baudos 3/4) taškus, atkovojo 4 kamuolius, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir pats 2 sykius pažeidė taisykles.

„DKV Joventut“: E.Hernandezas-Sonseca 24 (dvitaškiai 6/8, baudos 12/12, 10 atk. kam., 8 išprovokuotos pražangos), D.Malletas 17 (tritaškiai 3/3), P.Ribas 12 (5 rez. perd.), H.Norelis 10.

„Tau Ceramica“: T.Splitteris 23, M.Teletovičius (tritaškiai 4/7) ir I.Rakočevičius - po 18, S.Vidalis ir P.Prigioni (8 rez. perd.) - po 11, F.San Emeterio 10.