Latvijos sostinėje vykusiame atvirajame Rygos pankrationo čempionate Lietuvai atstovavo Naujosios Vilnios klubas „Pankratos“. Per 150 dalyvių sutraukusių varžybų komandinėje lietuviai buvo antri, o tarp klubų „Pankratos“ užėmė 3-ąją vietą.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, o geriausiai sekėsi šeimininkams.

„Pankratos“ atstovai Rygoje iš viso pelnė 7 prizines vietas. Klubo vadovas Konstantinas Mokšinas laimėjo suaugusiųjų svorio kategorijos iki 60 kg varžybas, Michailas Mititelu - iki 75 kg, o Marius Juckevičius buvo geriausias tarp iki 35 kg sveriančių 13-mečių.

Antrosiomis vietomis Latvijos sostinėje džiaugėsi Danielis Afanasjevas (U11; -33 kg) ir Arnoldas Žukovskis (U15; -50 kg), o trečiosiomis - Danielis Burbo (U11; -33 kg) ir Olegas Baldovskis (U11; -30 kg).

Tai buvo pirmosios oficialios 2017 metų pankrationo varžybos, kuriose dalyvavo lietuviai. Svarbiausi šių metų startai mūsų pankrationo meistrų laukia birželį ir rugsėjį. Iš pradžių Minske (Baltarusija) bus kovojama Europos čempione, vėliau Delyje (Indija) – pasaulio.