konstantinas mokšinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „konstantinas mokšinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „konstantinas mokšinas“.

Rygos čempionate - trečioji „Pankratos“ vieta

Latvijos sostinėje vykusiame atvirajame Rygos pankrationo čempionate Lietuvai atstovavo Naujosios Vilnios klubas „Pankratos“. Per 150 dalyvių sutraukusių varžybų komandinėje lietuviai buvo antri, o tarp klubų „Pankratos“ užėmė 3-ąją vietą. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, o geriausiai sekėsi šeimininkams. „Pankratos“ atstovai Rygoje iš viso pelnė 7 prizines vietas.
2017-01-31

Vilniečiui K. Mokšinui – Europos sambo imtynių čempionato bronza

Gruzijos sostinėje vykusiose Europos sambo imtynių ir kovinio sambo pirmenybėse trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalį svorio kategorijoje iki 62 kg pelnė vilnietis Konstantinas Mokšinas. Penktosiomis pozicijomis savo svorio kategorijose tenkinosi 2007 metų pasaulio vicečempionas Artūras Pranckevičius (90 kg) bei Marius Labalaukis (100 kg). Čempionate Tbilisyje dalyvavo daugiau nei 200 sportininkų iš 25 šalių.
2008-05-06

Pasaulio sambo pirmenybėse – keturi lietuvių medaliai

Bemaž 500 sportininkų iš 45 pasaulio šalių dalyvavo Čekijos sostinėje Prahoje vykusiose planetos sambo pirmenybėse, kuriose Lietuvos atstovams atiteko keturi medaliai.Pirmenybių auksą kovinio sambo svorio kategorijoje iki 68 kg iškovojo vilnietis Sergejus Grečicha. Jis finale, iki kovos pabaigos likus 12 sekundžių, efektingu smaugimo veiksmu įveikė Rusijos sportininką Muratą Batovą.