Vengrijos sostinėje vykstančiose Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse porų varžybose trečią kartą iš eilės aukso medalius iškovojo rusai Tatjana Totmianina ir Maksimas Marininas.

Sidabrą pelnė buvę pasaulio bei dukart Europos (1999 ir 2000 metai) čempionai rusai Marija Petrova ir Aleksejus Tichonovas, o bronzos apdovanojimais tenkinosi lenkai Dorota Zagorska bei Mariuszas Siudekas.

Beje, M. Siudekui šis Europos čempionatas buvo jau tryliktas, o 32 metų A. Tichonovas yra vyriausias amžiumi varžybų dalyvis.

Estijos ir Latvijos poros galutinėje įskaitoje užėmė atitinkamai dvyliktąją bei tryliktąją vietas:

1. Tatjana Totmianina/Maksim Marinin 1,5 tšk.2. Marija Petrova/Aleksej Tichonov 3,03. Dorota Zagorska/Mariusz Siudek 4,54. Julija Obertas/Sergej Slavnov (Rusija) 6,05. Katerina Berankova/Otto Dlabola (Čekija) 7,56. Sabrina Lefrancois/Jerome Blanchard (Prancūzija) 9,57. Eva-Maria Fitze/Rico Rex (Vokietija) 10,08. Marylin Pla/Yannick Bonheur (Prancūzija) 12,09. Julija Beloglazova/Andrej Bech (Ukraina) 13,510. Rebecca Handke/Daniel Wende (Vokietija) 15,011. Veronika Havlickova/Karel Stefl (Čekija) 16,512. Diana Rennik/Aleksej Saks (Estija) 18,013. Olga Boguslavska/Andrej Brovenko (Latvija) 19,514. Milica Brozovic/Vladimir Futas (Slovakija) 21,515. Julia Shapiro/Vadim Akolzin (Izraelis) 22,0