Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marija petrova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marija petrova“.

Žymiausia šių laikų Rusijos maniakė: jaučiau norą kelti skausmą

Marija Petrova, gimusi 1978 metų gegužės 15-ąją, ilgainiui išgarsės kaip viena iš kelių maniakių žudikių Rusijoje. Aukšta, plačių ir raumeningų pečių, tvirto kūno, trumpa šukuosena ir grubus balsas. Būtent taip apibūdindavo asmenys, susidūrę su viena iš kelių Rusijos žudikių maniakių. Moters sąraše – du nužudymai ir trys bandymai susidoroti, kurių metu aukoms išgyventi pavyko tik per stebuklą.
2018-05-20

Televizijos šou P. Vanagą ir M. Drobiazko pavertė konkurentais

Antrojoje Pirmojo Baltijos kanalo projekto „Ledynmetis. Profesionalų taurė“ laidoje Margaritos Drobiazko partneriu tapo Pasaulio čempionas Maksimas Šabalinas. Tuo tarpu Povilui Vanagui šokio kompoziciją teko kurti kartu su Europos čempione Marija Petrova.
2012-02-02

PBK žiemos sezono premjeros žada šokiruoti ir provokuoti

Metams įsibėgėjus, Pirmasis Baltijos kanalas žiūrovams dovanoja net tris žiemos sezono naujienas. Šeštadieniais šiurpą ir nuostabą kels naujo formato televizijos žaidimas „Visiškoje tamsoje“, elegancija ir prabanga trykš šokių ant ledo projektas „Ledynmetis.
2012-01-20

Išdalintas pirmasis Europos dailiojo čiuožimo pirmenybių medalių komplektas

Europos dailiojo čiuožimo čempionate Lenkijos sostinėje porų varžybų auksą po laisvosios programos trečiadienį iškovojo Senojo žemyno vicečempionai iš Vokietijos - Ukrainoje gimusi 23 metų Aliona Savčenko bei 27 metų Robinas Szolkowy.Jie tapo antrąja Vokietijos pora, kuriai pavyko laimėjo Europos čempionato auksą. Pirmą kartą - 1995 metais - nugalėjo dabartinis čempionų treneris Ingo Steueris bei Mandy Wotzel.
2007-01-25

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Varšuvoje

Lenkijos sostinėje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate po trumposios programos antradienį porų varžybų lyderiais tapo praėjusių metų Senojo žemyno vicečempionai Vokietijos atstovai - 23 metų Aliona Savčenko ir 27 metų Robinas Szolkowy.
2007-01-24

Rusijos pora trečią kartą tapo Europos dailiojo čiuožimo čempione

Vengrijos sostinėje vykstančiose Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse porų varžybose trečią kartą iš eilės aukso medalius iškovojo rusai Tatjana Totmianina ir Maksimas Marininas. Sidabrą pelnė buvę pasaulio bei dukart Europos (1999 ir 2000 metai) čempionai rusai Marija Petrova ir Aleksejus Tichonovas, o bronzos apdovanojimais tenkinosi lenkai Dorota Zagorska bei Mariuszas Siudekas.
2004-02-05

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybių sportinių šokių varžybose lyderiais tapo praėjusių metų čempionai

Pirmadienį Vengrijos sostinėje prasidėjusiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate sportinių šokių varžybose po trumposios programos pirmauja paskutinių dviejų pirmenybių nugalėtojai Tatjana Totmianina ir Maksimas Marininas iš Rusijos. Praėjusių metų pasaulio vicečempionų trumpąją programą pagal Nikolos Paganinio muziką teisėjai įvertino nuo 5.6 iki 5.8 balo už techniką bei 5.7-5.9 balo už artistiškumą.
2004-02-03

Pasaulio dailiojo čiuožimo pirmenybėse Aidas Reklys neįveikė kvalifikacinių varžybų barjero

Pirmadienį JAV sostinėje prasidėjusiame planetos dailiojo čiuožimo čempionate kvalifikacinių varžybų barjero neįveikė Aidas Reklys. Lietuvis vienoje iš dviejų grupių tarp 20 dalyvių buvo aštuonioliktas ir bendroje įskaitoje su austru Clemensu Jonu pasidalijo 35-36-ąją vietas. Po penkiolika geriausių kiekvienos grupės sportininkų toliau tęs kovą dėl čempionato medalių.
2003-03-25

Gintarė Vostrecovaitė Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse pasitraukė kvalifikacijos varžybose

Pirmadienį Švedijoje prasidėjusiose Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse moterų kvalifikacinėse varžybose tarp septyniolikos A grupės dalyvių Gintarė Vostrecovaitė užėmė šešioliktąją vietą bei nepateko į kitą varžybų etapą. Trumpojoje programoje varžysis 30 sportininkių - po 15 iš A ir B grupių.