Solidus Domanto Sabonio pasirodymas padėjo Indianos „Pacers“ (8/11) iškovoti pergalę NBA lygoje, kai svečiuose net 109:77 (31:16, 36:30, 22:15, 20:16) buvo sutriuškintas Čikagos „Bulls“ (12/6) klubas.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju buvęs lietuvis per 26 minutes suriko 21 tašką (8/12 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį bei padarė tris klaidas.

Indianos ekipa jau po puikaus pirmojo kėlinio šovė į priekį (31:16).  Šeimininkai iki pertraukos dar sumažino atsilikimą iki vienženklio, bet dar prieš išeinant į ilgąją pertrauką „Pacers“ vėl truktelėjo į priekį (59:44).

Antroje mačo dalyje niekas per daug nepasikeitė. „Pacers“ kontroliavo rungtynių eigą ir tik didino pranašumą. Kevirtasis kėlinys apskritai jau buvo tik formalumas ir „Pacers“ iškovojo triuškinančią pergalę.

D. Saboniui gerai talkino 16 taškų pelnęs Malcolmas Brogdonas, kuris pridėjo ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“ gretose išsiskyrė DeMaras DeRozanas, pelnęs 18 taškų, o Zachas LaVine'as pridėjo 17.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 18, Zachas LaVine'as 17, Derrickas Jonesas 8, Ayo Dosunmu 7.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (7 rez. perd.), Justinas Holiday 14, Carisas LeVertas ir Mylesas Turneris (10 atk. kam.) po 12.