Įspūdingai į rungtynes sugrįžęs Atėnų „Panathinaikos“ (6-1) klubas Graikijos čempionate pratęsė pergalių seriją iki šešių.

Pastarasis svečiuose po dramatiškos kovos rezultatu 81:76 (15:14, 21:19, 12:26, 33:17) parklupdė savo amžinus varžovus, Pirėjo „Olympiacos“ (6-1) krepšininkus, ir nutraukė jų šešių laimėtų rungtynių atkarpą pirmenybėse.

Trečiajame kėlinyje svečiai paleido kontrolę ir leido varžovams pabėgti 14 taškų skirtumu (45:59), o ketvirto ketvirčio pradžioje turėjo 13 taškų deficitą (48:61).

Vis dėlto, baltos vėliavos per anksti nekėlę Atėnų krepšininkai sugebėjo ne tik panaikinti tokį skirtumą, tačiau ir persverti rezultatą bei iškovoti pergalę – 81:76.

Turnyrinėje lentelėje komandos dalinasi antrą ir trečią vietas.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 24 (4/4 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), Ioannis Papapetrou 13, Leonidaas Kaselakis 11, Howardas Sant-Roosas 10, Giorgos Papagiannis 8 (9 atk. kam.).

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 19 (6/8 dvit., 1/4 trit., 4/7 baud., 10 atk. kam.), Moustapha Fallas 17 (6/7 dvit., 11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Kostas Sloukas 10 (6/6 baud.), Tyleris Dorsey 7 (1/7 trit.).