• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Politikai ir vėl grįžta prie svarstymų, ar reikia viešinti buvusių KGB bendradarbių pavardes. Remigijus Žemaitaitis su savo frakcija sako, kad jau parengė įstatymo projektą, pagal kurį būtų paviešinti visi kadaise buvę ir apie tai prisipažinę Lietuvos saugumui KGB agentai. 

Politikai ir vėl grįžta prie svarstymų, ar reikia viešinti buvusių KGB bendradarbių pavardes. Remigijus Žemaitaitis su savo frakcija sako, kad jau parengė įstatymo projektą, pagal kurį būtų paviešinti visi kadaise buvę ir apie tai prisipažinę Lietuvos saugumui KGB agentai. 

REKLAMA

Daugiau apie tai – TV3 Žiniose.

1990-aisiais atgavus šalies Nepriklausomybę, Lietuvai be visų valstybės kūrimo iššūkių teko ir dar vienas – sugalvoti, ką daryti su KGB agentais. Valstybė pakvietė juos prisipažinti ir garantavo, kad paslaptį saugos. 

Pratęsė iki 2090-ųjų

Tą ir darė, bet 2015-aisiais baigė galioti slaptumo žyma prisipažinusiųjų byloms. Tuomet Seimas paslapties saugojimą pratęsė dar 75 metams, iki 2090-ųjų. Bet į valdžią patekusi „Nemuno aušra“ su Remigijumi Žemaitaičiu priešakyje dabar sako, kad jau parengė projektą, kuriuo prisipažinę KGB bendradarbiai būtų paviešinti.   

REKLAMA
REKLAMA

„Šiandien, aš manau, mums kaip niekad yra labai svarbu, kad KGB dokumentai, ypatingai valstybės tarnautojų, politinių partijų dalyvių, valstybinių įmonių akcininkų, vadovų, iš tikrųjų išeitų į viešumą. Kai mes juos turėsime paėmę, mes tuos grambuolius galėsime kaip žiurkėnus visus sugaudyti ir surinkti“, – kalbėjo R. Žemaitaitis.

REKLAMA

Per visą okupacijos laikotarpį KGB agentų Lietuvoje galėjo būti beveik 120 tūkstančių. Tiesa, 1990-aisiais, kai kurių pasvarstymais, jų galėjo būti apie 5 tūkstančiai. O saugumui savanoriškai prisipažino daugiau nei pusantro tūkstančio.   

„Verta apie tai kalbėti, iš tikrųjų, tuos asmenis, kurie dar eina pareigas kažkokias, informaciją apie juos pateikti visuomenei, matyt, būtų prasminga“, – svarstė ministras pirmininkas Gintautas Paluckas.

REKLAMA
REKLAMA

Pagal įstatymą, jeigu prisipažinę KGB bendradarbiai pretenduoja eiti į politiką, teisėjus, prokurorus ar ministrus, jiems paslapties saugojimas nustoja galioti ir apie tai pranešama visuomenei. Tačiau yra nemažai kitų valstybei svarbių pareigybių, kuriose KGB bendradarbiai teoriškai galėjo įsidarbinti ir visuomenė apie tai nesužinojo.   

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Politikų iniciatyvų nekomentuojame. Iniciatyvai tapus registruotu įstatymo pakeitimo projektu, VSD teiks išvadą dėl jo įstatymo nustatyta tvarka“, – raštu atsakė Valstybės saugumo departamentas.

Tiesa, 2018-aisiais, kai Seimas svarstė panašų projektą, VSD aiškino, kad prisipažinusių KGB agentų išviešinimas padarytų žalą Lietuvai. Mat rusai, nors ir turi KGB bendradarbių sąrašą, nežino, kas iš jų yra prisipažinę Lietuvai. O jei prisipažinusieji būtų paviešinti, tuomet rusų tarnybos galėtų šantažuoti tuos, kurie neprisipažino ir taip daryti jiems įtaką.   

REKLAMA

„Neskelbiame sąrašų ir tada yra tas sąrašas galbūt toks labiau neapibrėžtas, bet, manau, eikime teisingu, atviru keliu, atidarykime tas pavardes ir viskas“, – siūlė Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Giedrimas Jeglinskas.

„Noriu pabrėžti, jog praėjo 35 metai Nepriklausomos Lietuvos, tai vis tik, matyt, turime suprasti, jog tokių asmenų jau bus nelabai daug. Bet tai leis nuimti įtampą visuomenėje, kai kurie žmonės vis dar mano, kad Lietuvą valdo KGB žmonės“, – teigė G. Paluckas.

REKLAMA

„Dalis asmenų mirė, dalis asmenų, iš tikrųjų, didelė dalis asmenų, jeigu ne visi, iš viso neturi nieko bendro su valstybės tarnyba“, – tikino Konservatorių frakcijos narys, istorikas Arvydas Anušauskas.

Vadina žiurkėmis

R. Žemaitaitis leidžia suprasti, kad išviešinimui priešinasi patys KGB agentai.   

„Jie kaip grambuoliai po žiemos pradeda lįsti į paviršių ir pradeda aiškinti, kad čia žmogaus teisės, kaip čia yra blogai, mes čia davėm jiems pažadus ir panašiai. Tai yra tiesiog žiurkės, kurios Lietuvoje darė didelę žalą, žiurkės, kurios iš tiesų pardavinėja Lietuvą, kurios iš tikrųjų naikina Lietuvą“, – rėžė „Nemuno aušros“ pirmininkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Šios iniciatyvos autorius 2015 metais pats balsavo už tai, kad liustracija būtų pratęsta 75 metams. Taip, kad abejoju šitokių iniciatyvų nuoširdumu, matyt, kad bus taip, kaip ir daugeliu kitų atvejų, viso labo tiktai virpinamas oras, bet realių veiksmų net ir neketinama įgyvendinti“, – kalbėjo prezidentas Gitanas Nausėda.

Ir iš tiesų – R. Žemaitaitis balsavo už KGB bendradarbių paslapties saugojimą dar 75-erius metus. A. Anušauskas tada taip pat balsavo už, bet dabar ir jis siūlo įstatymą keisti, atsisakyti tokio ilgo termino.

REKLAMA

„Kad visa šita prisipažinusių asmenų tema būtų sugrąžinta į valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo rėmus. VSD turėtų peržiūrėti tas atskiras bylas, nustatyti aiškius išslaptinimo terminus ir nustatyti susipažinimo su jais tvarką“, – dėstė A. Anušauskas.

Pagal A. Anušausko siūlymą, ilgam laikui įslaptinti būtų galima tik tų žmonių bylas, kurių paviešinimas keltų pavojų jų pačių gyvybėms. Be to, konservatorius siūlo ir visiškai išslaptinti visus archyvuose esančius KGB dokumentus. Dalis jų vis dar yra įslaptinti, nes juose minimi prisipažinę KGB bendradarbiai.

Daugiau apie tai – aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

Rugsėjo 1 d. TV3 Žinios. Naujas sezonas Kauno teatruose: „Gauti bilietų – sėkmės dalykas“
Rugsėjo 1 d. TV3 Žinios. Ką žada šių metų ruduo: „Ko nepavyko surinkti karštuoju sezonu, tai prilaižysim per rudenį“
Rugsėjo 1 d. TV3 Žinios. Klaipėdos zoologijos sode aplinkosaugininkai gaudė voveres ir papūgas: be tėvų palikti kelių dienų jaunikliai neišgyveno
Rugpjūčio 30 d. TV3 Žinios. Aiškėja daugiau apie skaudžią avariją Ignalinos rajone: vairuotojas galėjo prarasti sąmonę
Rugpjūčio 30 d. TV3 Žinios. Pateikė daugiau detalių apie Ukrainos patrioto nužudymą: štai kaip viskas įvyko
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Pamatykite: rusai paviešino vaizdo įrašą, kaip perėmė JAV žvalgybos lėktuvą
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Ruginienė atskleidė, ką planuoja skirti vietoj Šadžiaus ir kodėl su juo – nepakeliui: „Norėjau turėti savarankišką pasirinkimą“
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Šiose gatvėse incidentų skaičius sumažėjo beveik ketvirtadaliu: to dar niekada nebuvo – „budi“ virtualus patrulis
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Neblaivi už vairo sedėjusi buvusi „Olialia pupytė“ turės susimokėti 70 tūkst. eurų: tai – dar ne viskas
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Lietuvių šefas tapo geriausiu sušių meistru pasaulyje – praskleidė čempionato užkulisius: „Jie netgi tikrina šiukšlių dėžę“
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Siūlo Lietuvos pasienyje atkurti pelkes: taip apsunkintų kelią įsibrauti priešui
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Pamatykite: šią žavinčią veislę komisija išrinko gražiausia Tarptautiniame jurginų festivalyje
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Ignalinoje įvykiai it iš veiksmo filmo: bėgo nuo policijos, sudaužė policijos automobilį ir pats vertėsi ant stogo.
Rugpjūčio 29 d. Žilvinas Žvagulis atskleidė tiesą apie pasklidusią savo nuotrauką: Irena ėmėsi veiksmų
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Nepilnametėms šokęs Ulvidas: „Pačios kvietė, ieškojo ir joms buvo linksma“
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Karštėja situacija pasienyje: vien šiemet sulaikyta apie 640 migrantų
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Krepšinio aistruolių nenustebino kainos Temperėje: „Tas pats kaip Palangoj“
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Budbergytės pareiškimai nesutrikdė: Olekas – socialdemokratų kandidatas į Seimo pirmininkus
Rugpjūčio 29 d. TV3 Žinios. Akcizą degalams teks pristabdyti, tačiau nukentės kitos prekės
Rugpjūčio 28 d. TV3 Žinios. Šias uogas lietuviai dabar itin medžioja: augintojo žmona pavydi – esą vyras kone antrą pačią įsitaisė
Rugpjūčio 28 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su verslininku Robertu Dargiu
Rugpjūčio 28 d. TV3 Žinios. Sunki vasara Nidoje ištiko stambiuosius verslininkus: „Jie turėjo ruoštis“
Rugpjūčio 28 d. TV3 Žinios. Trumpas užsimena apie sankcijas ne tik Rusijai, bet ir Ukrainai
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Aiškėja, kurie ministrai iš seniosios Vyriausybės liks darbe: likę – nežinioje
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Ruginienė – apie naujuosius namus ir kodėl turėjo išsikraustyti iš senųjų: „Turiu rūpintis ir savo šeimos ramybe“
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Jau greitai lėktuvai iš Kauno kursuos nauja kryptimi: „Skrydis atveria net 40 krypčių“
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Po Lietuvos rinktinės „Eurobasket“ rungtynių starto: sirgalių prognozės ir Kurtinaičio bei Valančiūno išvados
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Grybautojos akistata miške su meška baigėsi taip: „Buvo du variantai – arba širdis sustos, arba meška sudraskys“
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su politikos apžvalgininku Vytautu Bruveriu
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Garsiausiai pasaulyje Gineso rekordų knygai – 70 metų: parodė unikaliausius rekordus
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Norintiems atsiimti pinigus iš II pensijų kaupimo pakopos – specialistų įspėjimas: siautės ir sukčiai
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. Donaldas Trumpas tęsia pokalbius su Maskva, į Estiją įskrido rusų dronas
Rugpjūčio 27 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su ekonomistu Nerijumi Mačiuliu
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Sukčiai iš vyro išviliojo beveik ketvirtį milijono: štai kur sulaukė pasiūlymo investuoti
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Proteste prieš koaliciją apsilankę žmonės – apie Seimo narį: „Jis yra perėjūnas – ne tik melagis ir manipuliatorius“
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Nuo Seimo nario priekabiavimų kentėjęs vyras pasiryžo papasakoti viską, kaip buvo: „Buvom turnyre“
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Kurtinaitis – apie Lietuvos krepšinio rinktinės tikslus „Eurobasket“ rungtynėse: „Neatėjau praleisti laiko“
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Šiame muziejuje pamatykite, kaip atrodė prieš milijonus metų gyvenę žmonės: dėl didelio populiarumo prailgino darbo valandas
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Dano Palucko advokatas prabilo apie sulaikymo aplinkybes: pasakė, kaip jaučiasi
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Pamatykite: audra užkirto kelią tūkstančiams žmonių – tenka laukti įvažiavimo į festivalį apie 16 valandų
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. „Brangstančios aliejaus kainos šokiruoja ekonomistus: tai neatrodo logiška“
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Lapkritį – svarbus pokytis perkantiems receptinius vaistus: sumažins eiles pas šeimos gydytojus?
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Šiaulių policiją šokdina kaimynus terorizuojanti moteris: jaunos šeimos gyvenimą pavertė nesibaigiančiu košmaru
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Sankryžoje susidūrė policijos autobusiukas ir automobilis: moteriai prireikė medikų pagalbos
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Ministras pasidalijo vaizdo įrašu, kaip viršijo greitį beveik 100 km/h: atskleidė baudos dydį
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Aiškėja Kaišiadoriuose naujagimę palikusios moters likimas: atvejis – išties beprecedentis
Rugpjūčio 26 d. TV3 Žinios. Paaiškino, kodėl atliekų įmonėse vis vyksta gaisrai: socialdemokratas įžvelgia šios įmonės atsakomybę
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Pareigūnai atmeta nužudymo versiją dėl Danės upėje rasto skenduolio
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Persigalvojęs Skvernelis atmeta Ruginienės kandidatūrą į premjerus: „Širinskienės nuodėgulis“
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Aiškėja, kokios ministerijos priklausys naujajai koalicijai: laimingi ne visi
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. JAV viceprezidentas J. D. Vance pareiškė, neva Maskva padarė reikšmingų nuolaidų dėl Ukrainos
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Naujoje valdančioje koalicijoje – apsistumdymai dėl akcizų svaigalams, kelių ir vaiko vaiko pinigų
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Savivaldybės nepasiruošusios dienai X: „Eisim kariaut, o ką darysi“
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Vilnietis Kęstutis įbaugintas triukšmą keliančio kaimyno: „Daužo sienas, tai tęsiasi jau penkiolika metų.“
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Skambina pavojaus varpais: mokslo metai čia pat, o trūksta virš 500 mokytojų
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Ornitologas apie neįprastą zylių elgesį: „Dar niekada taip nebuvo“
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Įspūdingas kontrabandininkų fabrikas Kauno mieste – su pabėgimo tuneliu ir GPS trikdymo sistemomis
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Specialistai įvertino nelegaliai laikyto pitono būklę: trūko šviesos ir vandens
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Nedarykite šių klaidų sportuodami savarankiškai: medikai išvardijo galimas traumas
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Pareigūnai sulaikė pedofilą, išnaudojusį beveik 200 vaikų: paaiškėjo, kur internete surasdavo aukas
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Šioje vietoje žmonės graibstyte graibsto riešutus: „Žiauriai geras ir sultingas – gyvenk ir žvenk“
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Šis augalas – aukso gysla organizmui: nepraeikite pro šalį
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Stasio Ušinsko metinėms paminėti įvyko išskirtinis pleneras: pamatykite – skulptoriai naudojo dolomito luitus
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Vienas labiausiai saugomų objektų Lietuvoje atvėrė vartus: pamatykite elektrinėje išskirtinę transformaciją
Rugpjūčio 25 d. TV3 Žinios. Ištisas paras audringame vandenyne praleidęs Mockaus „Kuršis“ grįžo namo: stebuklas, kad jis dar vientisas
Rugpjūčio 24 d. TV3 Žinios. Volodymyras Zelenskis: kuriame stiprią ir galingą Ukrainą, kuri galės gyventi saugiai ir taikiai
Rugpjūčio 24 d. TV3 Žinios. Vilniuje apsivertė automobilis, vairuotojas išvežtas į ligoninę: aiškinamasi dėl vyro girtumo
Rugpjūčio 24 d. TV3 Žinios. Prie Gariūnų degė vilkikas su pavojingu kroviniu, gyventojai perspėjami dėl oro taršos
Rugpjūčio 23 d. TV3 Žinios. Teisėsauga demaskavo Kauno įmonę, galimai bendradarbiavusią su Rusija
Rugpjūčio 23 d. TV3 Žinios. Zelenskis: Ukraina neatiduos savo žemių okupantams
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su socialinių mokslų daktaru Šarūnu Liekiu
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Latvija pradėjo kovą su nelegaliais migrantais ir įspėja: „Duodame vieną mėnesį dingti“
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Avarija kelyje „Via Baltica“
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Naujovė Klaipėdoje: nuo šiol atsikratyti panaudotu aliejum bus kaip niekad lengva
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Panevėžio piktžaizdė – pačiame centre sąvartynu ant ratų paverstas automobilis
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. „Zapad“ pratyboms artėjant – Kasčiūno nerimas dėl galimo apsijuokimo ir kariuomenės vado gyventojų raminimas
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Trečia koalicijos dėlionės diena: Tomaszewskis pakomentavo, ką kalbėjo už uždarų durų
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Lietuvos turgavietėse – drastiškas daržovių brangimas: kai kurių kilo net 50 procentų
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Adomas Vyšniauskas su BMW sukėlė avariją
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Donaldas Trumpas prabilo apie agresorės puolimą ir žadėjo, kad laukia „įdomūs laikai"
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Lietuvos nacionalinio muziejaus parodoje – pikantiški eksponatai: „Moteris gali jaustis labai pagerbta“
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Musmirių laikymas namuose gali grėsti kalėjimu
Rugpjūčio 22 d. TV3 Žinios. Pasikeitusi tvarka lėktuvuose pradžiugino lietuvius: „Visada galvoji, kiek čia to kremo liko“
Rugpjūčio 21 d. TV3 Žinios. Vilniaus oro uoste pastebėtas dronas
Rugpjūčio 21 d. TV3 Žinios. Jūroje skęstantį berniuką išgelbėjęs Aistis: „Iš pradžių nebuvo lengva suprasti“
Rugpjūčio 21 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su „valstiečių“ frakcijos Seime seniūne Aušrine Norkiene
Rugpjūčio 21 d. TV3 Žinios. Socialdemokratai abejoja dėl koalicijos su „valstiečiais“: kaltas kylantis apetitas dėl ministerijų?
Rugpjūčio 21 d. TV3 Žinios. Šie gyvūnai – ateitis kovojant su žemę teršiančiu plastiku: „Potencialas yra didelis“
Rugpjūčio 21 d. TV3 Žinios. Gitanas Nausėda Seimui pateikė Ingos Ruginienės kandidatūrą
Rugpjūčio 20 d. TV3 Žinios. Net ir gydytojus sukrėtęs įvykis Kaišiadoryse: „Emocijos neeilinės, su drebuliu, su visom žmogiškom ašarom“
Rugpjūčio 20 d. TV3 Žinios. Gyventojus papiktino triukšmas pačiame Vilniaus centre: „Turiu nuojautą, kad civilinės apsaugos sirenos nėra tokios garsios“
Rugpjūčio 20 d. TV3 Žinios. Ukrainoje kariaujantis indėnas Kosmosas: „Ką daro Rusija, yra panašu į tai, kas nutiko mano tautai“
Rugpjūčio 20 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su prezidentu Gitanu Nausėda
Rugpjūčio 20 d. TV3 Žinios. Lenkijos gyventojai apie kaime nukritusį droną: „Išbėgome į lauką ir... karas“
Rugpjūčio 20 d. TV3 Žinios. Koalicijos dėlionė: aiškėja, kurių ministerijų prašo Verygos „valstiečiai“
Rugpjūčio 20 d. TV3 Žinios. Suskaičiavo, kiek kainuoja į mokyklą išleisti vaiką: „Viskas brangsta, tai neturiu iliuzijų, kad bus pigiau“
Rugpjūčio 19 d. TV3 Žinios. Bėgdami nuo gaisro, gyventojai paliko savo gyvulius likimo valiai: grįžus vaizdas sukrėtė
Rugpjūčio 19 d. TV3 Žinios. Siūlo Lietuvos gynybai kurti pusę mlrd. eurų kainuosiančią „dronų sieną“: „Dabar kariauja ne pėstininkai, o „geimeriai“
Rugpjūčio 19 d. TV3 Žinios. Eilės pas gydytojus toliau tįsta – tenka laukti ir pusmetį: pasakė, kaip to išvengti
Rugpjūčio 19 d. TV3 Žinios. Dovilė Šakalienė nuo gynybos pirkimų sprendimų nenusišalino? Aiškėja naujų detalių
REKLAMA
Viešinti būtina ir tokias žiurkes seniai reikėjo neprileisti neprileisti prie valdžios, verslo ir svarbių Valstybėsobjektų. Juos visus , kurie iki šiol slėpė kad jie yra rusų žiurkės reikia prižiūrėti ir kontroliuoti, bei uždrausti daug ką LT. Kad tokie daugiau nedarytų žalos Lietuvos Valstybei, o ne juos slėpti toliau. Slėpti nuo ko? Nuo Lietuvos gyventojų, kurie turi pilna teisia žinoti visus KGB šiukšles
visos salys issislaptino tik viena bijo ko tais.. ka slepiam?
Kodėl pratęsta 75m?Ką saugo tie 75metai ,negi tų veikėjų vaikus ir anūkus,kurie labai turtingi ,turi įtaką valstybės politikai?Nes tai tikrai ne del buvusių kolūkiečių ar darbininkų tokios pataisos ir tokiam ilgam laikui sugalvotos ,Nes kai vieša ,skaidru pasibaigtų visokios sąmokslo istorijos, manipuliacijos,šantažai.Gal ką nors Albinas Januška su Stoniu ir Malakausku galėtų papasakoti,kaip turint informaciją galima turėti daug pinigų,,Nes atkovojus nepriklausomybę didžiausia agente išgarsinta buvo tik Prunskienė,paskui bandyta Banionį su Sondeckiu apšaukti o tie kurie tardė,skundė liko šeešėlyje ir toliau tampė virvutes,
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų