Stepheno Curry vedama „Golden State Warriors“ (28-28) NBA lygoje pasiekė dar vieną pergalę, kai svečiuose 119:101 (28:31, 35:21, 26:27, 30:22) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (20-35) ir laimėjo ketvirtą sykį iš eilės.

Lemiamas mače pasirodė antrasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo keturiolikos taškų skirtumu. Ir nors šeimininkai dar bandė artėti, bet „Golden State Warriors“ sėkmingai atsakydavo į spurtus.

Prieš ketvirtąjį kelinį svečiai pirmavo tik 89:82, bet po atkarpos 12:4 šovė į priekį ir „Cavaliers“ arti jau nepriartėjo.

S. Curry nugalėtojams per 34 minutes pelnė 33 taškus (8/12 dvitaškių, 4/13 tritaškių, 5/5 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė keturias klaidas, atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir 3 sykius prasižengė.

Amerikietis nors šįsyk prametė net aštuonis tritaškius, bet per pastarąsias ketverias rungtynes fiksuoja net 42,7 taško rezultatyvumą. Kartu jis jau devynis mačus iš eilės pelno 30 ar daugiau taškų.

Tai „Warriors“ gretose nematytas rodiklis nuo 1966/67 metų.

Per ankstesnes trejas rungtynes S.Curry į varžovų krepšį smeigė net 29 tritaškius. Tokio serijos NBA dar nematė.

Andrew Wigginsas nugalėtojams dar surinko 23 taškus.

„Cavaliers“ gretose Collinas Sextonas įmetė 30 taškų, Dariusas Garlandas pridėjo 20.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 30, Dariusas Garlandas 20 (7 rez. perd.), Jarrettas Allenas 17, Taureanas Prince'as 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 33, Andrew Wigginsas 23 (6 rez. perd.), Juanas Toscano-Andersonas 20, Jordanas Poole'as 14, Damionas Lee 11.