Eurolygos Top-16 etapo F grupės rungtynėse Madrido „Real“ klubas išvykoje, po dramatiškos kovos, rezultatu 87:84 (20:24, 17:28, 28:19, 22:13) palaužė Berlyno „Alba“ ekipą.

Pirmajame kėlinuke kova vyko taškas į tašką, tačiau visgi didžiąją laiko dalį priekyje buvo „Alba“ ekipa, o „Real“ klubas dažniausiai tik išlygindavo rezultatą. Pirmą kartą Madrido komanda į priekį išsiveržė šeštąją minutę, kada 2 taškus pelnė Jeremiah Massey (14:13). Netrukus šeimininkai vėl susigrąžino pranašumą ir iki ketvirčio pabaigos savo persvarą padidino iki 4 taškų (24:20).

Vėliau vokiečiai pradėjo žaisti dar geriau ir tryliktąją minutę po Juliuso Jenkinso dviejų taiklių baudos metimų „Alba“ klubo persvara tapo dviženkle (32:22). Iš viso Berlyno komanda spurtavo 13:0 ir šešioliktąją minutę jau turėjo net 17 taškų persvarą (39:22). Iki pat didžiosios pertraukos „Real“ ekipai nepavyko pagerinti gynybos ir per du kėlinukus ispanai į savąjį krepšį varžovams leido įmesti 52 taškus (37:52).

Trečiojo ketvirčio pradžioje vokiečiai dar turėjo 17 taškų persvarą, tačiau netrukus „Real“ komanda ėmė demonstruoti kur kas geresnį žaidimą. Svečiai pradėjo palaipsniui tirpdyti varžovų persvarą ir dvidešimt septintąją minutę komandas skyrė jau tik 7 taškai (57:64). Iki trečiojo kėlinuko pabaigos „Real“ ekipa atotrūkį sumažino iki 6 taškų (65:71).

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Alba“ komanda buvo atsigavusi ir turėjo 12 taškų persvarą (77:65), tačiau tada šeimininkų žaidimas visiškai sugriuvo. Berlyno ekipa ypač dažnai strigdavo „Real“ klubo gynybos gniaužtuose, o tuo pasinaudoję ispanai netruko išlyginti rezultatą (81:81). Netrukus po ilgos pertraukos Louisas Bullockas išvedė „Real“ ekipą į priekį (85:83). Per paskutiniąją minutę vokiečiai sugebėjo pelnyti vos vieną tašką, o ispanai pelnė du, kurie ir užtikrino sudėtingą Madrido klubo pergalę (87:84).

„Alba“: J.Jenkinsas 21, A.Nadfeji 16 (6 atk. kam.), A.Chubbas 12, I.McElroy 11, R.Wrightas 10.

„Real“: L.Bullockas 19, F.Reyesas 18 (11 atk. kam.), A.Mumbru 12, S.Llullas 11.