Baodingo mieste Kinijoje sidabrinį pasirodymą surengė Raudondvario „Hoptrans“ ekipa. 3x3 „Challenger“ serijos turnyre Lietuvos ekipai, atstovaujamai Pauliaus Beliavičiaus, Modesto Kumpio, Aurelijaus Pukelio ir Marijaus Užupio, pavyko nužygiuoti iki finalo.

Grupės rungtynėse lietuviai 22:16 nugalėjo Prinstono komandą, 21:19 įveikė Uhano ekipą ir užėmė pirmąją vietą grupėje susikūrė patogų kelią iki medalių. Ketvirtfinalyje 21:17 buvo pranokta olimpinių čempionų iš Latvijos Naurio Miezio ir Karlio Lasmanio atstovaujama Pekino komanda, pusfinalyje 21:17 eliminuoti Amsterdamo „HiPro“.

Finale dar kartą buvo sutikta Prinstono ekipa, kuri lemiamu Henry Caruso prasiveržimu pasiekė revanšą – 21:20.  Amerikiečiai triumfavo visą turnyrą žaidę vos trise. Lemiamame mače P.Beliavičius surinko 7 taškus, A.Pukelis – 6, M.Užupis – 5, M.Kumpys – 2 (10 atk. kam.).

Nugalėtojams 11 taškų pelnė Damonas Huffmanas, 6 – H.Caruso (10 atk. kam.), 4 – Zahiras Carringtonas.

A.Pukelis su 41 tašku tapo antru rezultatyviausiu turnyro žaidėju, įsiterpdamas tarp D.Huffmano (49 taškai) ir H.Caruso (33). M.Užupis šioje rikiuotėje užėmė penktąją vietą (29), P.Beliavičius liko devintas (21), M.Kumpys – dvidešimtas (14). Turnyro nugalėtojai pelnė bilietą į Pasaulio taurės etapą Lozanoje (Šveicarija).