Rezultatyviame mače Šaro kariauna pergalingai pradėjo Ispanijos lygos finalo seriją

Pergalingai finalo seriją Ispanijos čempionate atidarė Barselonos „Barcelona“ komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai namuose 97:88 (28:23, 19:27, 16:11, 34:27) įveikė Madrido „Real“ krepšininkus.

Finalo serijoje iki trijų pergalių katalonai įsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas sekmadienį vėl vyks Barselonoje.

Mače pirmaujanti komanda keitėsi nuolat. Visgi sužaidus tris kėlinius katalonai pirmavo 63:60, o galiausiai lemiamame ketvirtajame kėlinyje jie spurtavo 11:0 ir įgijo dviženklę persvarą.

Madrido klubas pasiduoti nesirengė ir tritaškiais metimais vis išlikdavo šalia varžovų.

Vis dėlto lemiamu metu lietuvio auklėtiniai perimti varžovams iniciatyvos neleido ir išlaikė pergaliną pranašumą.

„Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis per 15 minučių ir 18 sekundžių pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas bei surinko 6 naudingumo balus.

Nugalėtojams 19 taškų įmetė Nicolas Laprovittola (10/10 baud., 5 rez. perd.), po 14 pridėjo Sertacas Sanli (4/6 trit.) ir Nikola Mirotičius (7 atk. kam.), 11 – Tomašas Satoransky.

„Real“ gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Sergio Rodriguezas (4/4 trit.), 15 pelnė Walteris Tavaresas (7 atk. kam.), 14 pasižymėjo Sergio Llullas.