Slovėnijoje vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Pietų grupės varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 145 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su žirgu Lascar 41 užėmė trečiąją vietą.

Nugalėjo Ukrainai atstovaujantis vokietis Bjoernas Nagelis su žirgu Quick Diamond. Jam atiteko 6600 eurų premija. Antrąją vietą užėmė italė Chiara Pinazzi su žirgu Caschmir.

B. Gutkauskui atiteko 3650 eurų (12,6 tūkst. litų) premija. Andrius Petrovas su žirgu Valentijn užėmė 31-ąją vietą.

Šioje rungtyje dalyvavo 43 duetai. A. Petrovas su Contendro II laimėjo dvyliktąjį varžybų konkūrą (kliūčių aukštis - 130 cm). Nugalėtojui atiteko 1000 eurų premija.