Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petrovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petrovas“.

Raitelis žino, kuriuo keliu joti į Rio

"Įsitikinau, kad jojimo dievų nėra", - teigia geriausias Lietuvios konkūrininkas Andrius Petrovas, paklaustas apie autoritetus žirgų sporte. Andrius Petrovas – 2014 m. geriausias ir daugiausiai tarptautinių apdovanojimų pelnęs mūsų šalies konkūrų raitelis.
2015-01-02

Raitelis B. Gutkauskas pasaulio reitinge pakilo į 81-ąją vietą

Lietuvos raitelis Benas Gutkauskas Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų reitinge iš 112-osios vietos pakilo į 81-ąją (1103 tšk.). Tai - aukščiausia 25-erių metų šiauliečio vieta šioje klasifikacijoje per visą karjerą. Šiuo metu sunkias traumas, patirtas per varžybas Rusijoje, besigydantis B. Gutkauskas užima aukščiausią poziciją iš visų Baltijos šalių raitelių.
2012-09-06

Paaiškėjo stipriausios paplūdimio tinklinio mėgėjų komandos

Savaitgalį Vilniuje, „Credit24 Arenoje“ prie Baltojo tilto, finišavo Lietuvos paplūdimio tinklinio mėgėjų čempionatas. Varžybose triumfavo Vitalijaus Petrovo ir Sergejaus Ščegolo duetas iš Klaipėdos. Dėl vasaros turnyro nugalėtojų titulo susigrūmė 26 komandos iš devynių šalies regionų, teigiama pranešime spaudai. Varžybų finale nugalėtojai rezultatu 2:1 įveikė Audrių Šakėną ir Antaną Boreiką iš Vilniaus.
2012-08-27

Raitelis B. Gutkauskas „Grand Prix“ rungtyje Rusijoje – antras

Rusijoje, Leningrado srityje, vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 140-160 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su Carolien VH Scheefkasteel užėmė antrąją vietą. Paskutinės, devintosios, varžybų rungties persirungime 25-erių metų šiaulietis nusileido rusei Anai Gromzinai su Pimlico.
2012-07-09

„Aston Villa“ kapitonui diagnozuota ūminė leukemija

Birmingemo „Aston Villa“ klubas pranešė, kad 32 metų komandos kapitonui, Stilyanui Petrovui diagnozuota ūminė leukemija. Po praėjusį savaitgalį vykusių rungtynių, kuriose „Aston Villa“ rezultatu 3-0 pralaimėjo Londono „Arsenal“ ekipai, S.Petrovas pasijuto blogai ir ėmė karščiuoti. Bulgarą apžiūrėję medikai iškart konstatavo, kad šis patyrė ūminės leukemijos priepuolį. „Artimiausiu metu apie Stilyano būklę tikimės sužinoti daugiau.
2012-03-30

Raitelis B. Gutkauskas „Grand Prix“ rungtyje Slovėnijoje – trečias

Slovėnijoje vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Pietų grupės varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 145 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su žirgu Lascar 41 užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo Ukrainai atstovaujantis vokietis Bjoernas Nagelis su žirgu Quick Diamond. Jam atiteko 6600 eurų premija. Antrąją vietą užėmė italė Chiara Pinazzi su žirgu Caschmir. B. Gutkauskui atiteko 3650 eurų (12,6 tūkst. litų) premija.
2011-11-29

Raitelis B. Gutkauskas „Grand Prix“ rungtyje Rusijoje – šeštas

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusių tarptautinių konkūrų varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 160 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su žirgu Casimir 87 užėmė šeštąją vietą. 92-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 24-erių metų lietuviui atiteko 1750 eurų čekis. Andrius Petrovas su P&L van Helsing užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo estas  Gunnaras Klettenbergas su Bingo. Nugalėtojui atiteko 7250 eurų premijos. Šioje rungtyje dalyvavo 16 duetų.
2011-10-03

G. Lopezas nėra visiškai patenkintas N. Heidfeldo rezultatais

Gerardas Lopezas, „Lotus Renault GP“: „Turiu prieštaringą nuomonę apie Nicką, įvertinant kritiką, kuri išsakyta jam per paskutines savaites. Reikia pripažinti, kad mes esame jam dėkingi už bendradarbiavimą sezono pradžioje – jis padėjo mums dirbant su bolidu ir priekinio išmetimo sistema, kurią nelengva perprasti. Tai leido „Lotus Renault GP“ judėti į priekį teisingu keliu tobulinant bolidą. Be jokios abejonės, iš jo mes tikėjomės geresnių rezultatų ir todėl esame kiek nusivylę.
2011-08-17

Raitelis B. Gutkauskas varžybose Rusijoje – antras

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusių tarptautinių konkūrų varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 160 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su žirgu Lascar 41 po persirungimo užėmė antrąją vietą. 161-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 24-erių metų lietuviui atiteko 11 tūkst. 760 eurų čekis. Nugalėjo rusas Vladimiras Tuganovas su Amaroku. Jam atiteko 14 tūkst. 560 eurų. Pagrindinėje, 11-ojoje, rungtyje, trečiąją vietą užėmė rusė Viktoriją Pint su Aragornu.
2011-06-27

V. Petrovas: nesu patenkintas, kaip klostosi sezonas

„Lotus Renault GP“ pilotas Vitalijus Petrovas papasakojo, kad jis nėra labai patenkintas, kaip jam klostosi „Formulės-1“ sezonas. Vitalijus Petrovas, „Lotus Renault“: „Nesu visiškai patenkintas, nes nesugebėjome išnaudoti visų galimybių, galime pasiekti daug daugiau, nei turime dabar. Pirma, mums reikia pagreitėti kvalifikacijoje, ir tuomet surinksime daugiau taškų.