Sekmadienį Estijos sostinėje pasibaigusiame Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo imtynių čempionate sidabro medalį iškovojo Rokas Nenartavičius.

Lemiamoje svorio kategorijos iki 90 kg dvikovoje Lietuvos atletas nusileido čempionu tapusiam rusui Karlenui Palianui.

Pakeliui į finalą R. Nenartavičius nugalėjo slovėną Roką Polajzerą, serbą Filipą Djinovičių ir britą Johną Jaune'ą.

Bronzos medaliai šioje svorio kategorijoje buvo įteikti ukrainiečiui Zemilui Kostevui bei gruzinui Davitiui Ramazašviliui.

Kitas svorio kategorijoje iki 90 kg kovojęs lietuvis Romas Petkus pirmoje kovoje įveikė estą Arturą Vainų, tačiau vėliau nusileido gruzinui Gioriui Gvelesianiui.

Taip pat po vieną pergalę iškovojo ir po vieną nesėkmę patyrė kiti trys sekmadienį ant tatamio kovoję Lietuvos vaikinai. Tautvydas Ivanovas pirmojoje svorio kategorijos iki 81 kg imtyje nugalėjo portugalą Tomą Fernandesą, tačiau vėliau turėjo pripažinti italo Federico Rollo pranašumą. Svorio kategorijoje virš 90 kg Jonas Laurinaitis pirmajame rate įrodė savo pranašumą prieš bosnį Haruną Sadikovičių, tačiau antrajame rate nusileido prancūzui Messie Katangai, o Martynas Vaškovičius nugalėjęs britą Valentino Volantę, vėliau pralaimėjo gruzinui Džabai Mumladzei.

Sekmadienį kovojusios Lietuvos merginos pralaimėjo jau pirmąsias kovas - Kotryna Čepulionytė (iki 70 kg) turėjo pripažinti vengrės Boglarkos Rabai pranašumą, o Jovita Gedvilaitė (virš 70 kg) nusileido bronzą iškovojusiai italei Eleonorai Geri.

Senojo žemyno jaunių dziudo imtynių pirmenybėse jėgas išmėgino 438-i atletai iš 40 šalių.