nenartavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nenartavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nenartavičius“.

R. Nenartavičiui – Europos dziudo jaunimo taurės varžybų Austrijoje auksas

Austrijoje vykusiose Europos dziudo jaunimo taurės varžybose auksą vyrų svorio kategorijoje iki 90 kg iškovojo Rokas Nenartavičius. Lietuvis nugalėjo būsimąjį bronzos medalininką austrą Lauriną Boehlerį, lenką Michalą Panko, prancūzą Thomą Cherchourą, pusfinalyje privertė pasiduoti vokietį Danielį Herbstą, o finale įveikė sidabro medalininku tapusį lenką Piotrą Kuczerą.
2014-06-02

Prieš artėjančias šventes neramina padažnėjusios vagystės iš butų

Europos draudimo bendrovė „ERGO Insurance” Lietuvoje pirmąjį metų ketvirtį užfiksavo beveik trečdaliu daugiau vagysčių iš butų nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Per pirmus tris 2014 m. mėnesius draudimo bendrovė savo klientams kompensavo daugiau kaip 66 tūkst. litų vagišių padarytų žalų – beveik 27 proc. daugiau nei 2013-aisiais. Iš viso per 2013 metus dėl butų vagysčių padaryta žala siekė 307 tūkst. litų.
Kriminalai 2014-04-04

R. Nenartavičius – Europos jaunių dziudo imtynių vicečempionas

Sekmadienį Estijos sostinėje pasibaigusiame Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo imtynių čempionate sidabro medalį iškovojo Rokas Nenartavičius. Lemiamoje svorio kategorijos iki 90 kg dvikovoje Lietuvos atletas nusileido čempionu tapusiam rusui Karlenui Palianui.
2013-06-23

Karatistai ir sporto žurnalistai išbandė grindų riedulį

Tradicinės karatė klubas „Danas“ tęsia tradiciją kasmet klubo šventei pasirinkti vis kitą sporto šaką. Prieš metus karatistai išmėgino jėgas paplūdimio tinklinyje, o šiemet surėmė grindų riedulio lazdas. Jauniausieji „Dano“ auklėtiniai žaidė daug kėlinių tarpusavyje, o iš suaugusiųjų buvo sudarytos keletas komandų, kurios kovojo turnyre. Jame dalyvavo ir tradiciniu „Dano“ švenčių svečiu tampanti Lietuvos sporto žurnalistų federacijos komanda.