Kaire (Egiptas) sekmadienį baigėsi pasaulio sportinės gimnastikos „Iššūkio“ taurės etapas, kuriame puikiai pasirodė Lietuvos atstovai.

Tokijo olimpiadai besiruošiantis Robertas Tvorogalas pratimuose ant lygiagrečių surinko 14.87 balo ir iškovojo aukso medalį. Antras buvo kiprietis Ilias Georgiou (14.53), o trečias – ukrainietis Ilja Kovtunas (14.40), o ketvirtas – kitas lietuvis Tomas Kuzmickas (13.80).

Bronzą R.Tvorogalas pridėjo pratimuose ant skersinio, surinkęs 13.90 balo. Čia nugalėjo I.Kovtunas (14.23), aplenkęs I.Georgiou (14.17). T.Kuzmickas buvo 6-as (12.90).

T.Kuzmickui geriausiai susiklostė laisvųjų pratimų rungtis, kurioje jis pelnė sidabrą. R.Tvorogalas tame finale buvo 5-as. Lietuviai dar dalyvavo ir pratimų ant arklio finale: R.Tvorogalas jame buvo 5-as, T.Kuzmickas – 7-as.