Šiąnakt San Fransiske Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda parodė savo pranašumą ir pratęsė kovas dėl patekimo į konferencijos pusfinalį rezultatu 118:99 įveikę „Golden State Warriors“. Visgi lietuvis ne tik nebaigė rungtynių dėl surinktų pražangų, tačiau ir liko su stipriu sumušimu po akimi.

Pirmoje rungtynių pusėje kovodamas dėl kamuolio lietuvis gavo stiprų smūgį iš Kevino Looney alkūnės ir liko su stipriu sumušimu po kairiąja akimi. Nepaisant to D. Sabonis tęsė rungtynes, o po jų momentą aptarė su šypsena.

„Dabar nelabai jaučiu skausmą ir daug geriau jaučiuosi po pergalės“, – kalbėdamas su žurnalistais sakė D. Sabonis.

Šia pergale „Kings“ išlygino atkrintamųjų serijos su „Golden State Warriors“ rezultatą 3-3 ir dėl bilieto į pusfinalį kovos sekmadienį. Paklaustas, kaip galėtų apibūdinti šias rungtynes, D. Sabonis negailėjo gerų žodžių.

„Akivaizdu, kad abi komandos kaunasi. Buvome prispausti prie sienos, bet grįžome ir dabar laukia septintos rungtynės.

Negaliu sulaukti, būsime namuose prie savo fanų. Tokie šansai karjeroje dažnai nepasitaiko, todėl turime eiti ir parodyti pranašumą.

Tikiuosi, kad tokį žaidimą galėsime išlaikyti ir septintose rungtynėse. Kaip visada, turime pažiūrėti, ką darėme gerai, ką – blogai, ką reikia patobulinti ir pailsėti“, – dėstė krepšininkas.

Mačo metu geriausiai Sakramento komandos gretose pasirodė Malikas Monkas, kuris per 31 minutę praleistą aikštelėje sumetė 28 taškus.

„Jis dėjo žingsnį į priekį. Jis buvo sustojęs porai rungtynių, bet grįžo ir turi tą patį parodyti septintose rungtynėse“, – komandos draugą gyrė D. Sabonis.

Žurnalistams paklausus, kaip prisimena smūgio momentą, lietuvis juokėsi ir sakė, kad nukritęs ant parketo nejautė skausmo ir neprisimena nieko.

„Aš nelabai supratau, kas įvyko. Jis tiesiog iškirto mane. Pakėliau galvą ir Malikas sušuko „Wow“. Tada pagalvojau: „Na, nuostabu...“, nes nieko nejaučiau, nežinojau, kaip tai atrodo“, – juokėsi aukštaūgis.

„Tikiuosi, kad sumušimas nuslūgs ir nesutrukdys toliau žaisti. Nieko neprisimenu iš to momento. Nukritau ir tiesiog juoda dėmė“, – sakė jis.