Europos taurės turnyre puikias rungtynes sužaidė Laura Svarytė. Krepšininkės atstovaujama Krasnojarsko „Enisey“ svečiuose 74:72 (14:19, 19:20, 16:17, 25:16) nugalėjo Chatajaus BB. Vis dėlto, šios pergalės Rusijos ekipai nepakako – ji baigė pasirodymą turnyre.

„Enisey“ didžiąją mačo dalį vijosi varžoves, o aplankė rungtynių pabaigoje.

L. Svarytė mačą pradėjo starto penkete ir „Enisey“ komandai per 25 minutes pelnė 15 taškų. Lietuvė pataikė šešis metimus iš devynių ir surinko 15 naudingumo balų.

Vis dėlto, pergalės tokiu skirtumu nepakako – „Enisey“ baigė pasirodymą Europos taurės turnyre, nes rungtynes namie pralaimėjo 65:70.

Kitame mače Košicės „Good Angels“ namuose 63:44 (15:10, 17:15, 15:11, 16:8) sutriuškino Landai „Basket“.

Nugalėtojoms Daugilė Šarauskaitė per 14 minučių taškų nepelnė, bet atkovojo septynis kamuolius ir surinko tiek pat naudingumo balų.

„Good Angels“ žengė į kitą Europos taurės etapą, nes pirmąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 55:69.

Žironos „Spar Citylift“ savo aikštėje 89:62 (29:16, 20:13, 20:17, 20:16) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkes.

Šeimininkės pirmavo viso mačo metu, pataikiusios 60 procentų dvitaškių (28/47) ir 56 tritaškių (9/16). „Spar Citylift“ atliko 24 rezultatyvius perdavimus, „Olympiakos“ – devynis.

Žironos krepšininkė Kristina Alminaitė per penkias minutes taškais nepasižymėjo, bet sugriebė šešis kamuolius.

„Spar Citylift“ pateko į tolimesnį etapą, nes pirmąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 60:65.

Gdynės „Basket 90“ išvykoje 66:71 (11:20, 21:10, 17:19, 17:22) neatsilaikė prieš Ragūzos „Virtus Eirene“.

Šeimininkės metė 25 baudas, viešnios – devynias.

Sofija Aleksandravicius Gdynės komandai per 39 minutes pelnė šešis taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Basket 90“ baigė pasirodymą turnyre, nes pirmajame mače namie taip pat patyrė nesėkmę – 72:76.