kristina alminaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina alminaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina alminaitė“.

Tarp hibridinio krepšinio naujokų – Samėnas ir buvusi moterų rinktinės narė

Buvę profesionalūs krepšininkai Laurynas Samėnas ir Kristina Alminaitė prisijungė prie Lietuvoje kuriamo inovatyvaus sporto – hibridinio krepšinio. 34-erių L. Samėnas ir 31-erių K. Alminaitė bus tarp keturių naujokų antrajame „Twain Sport“ hibridinio krepšinio sezone. L. Samėnas septynis sezonus praleido LKL ir atstovavo penkioms komandoms. Praėjusį sezoną jis rungtyniavo Italijoje, bet sulaukęs pasiūlymo dirbti logistikos sektoriuje nusprendė baigti profesionalo karjerą.
2022-10-31

Puikios Lauros Svarytės rungtynės komandos neišgelbėjo

Europos taurės turnyre puikias rungtynes sužaidė Laura Svarytė. Krepšininkės atstovaujama Krasnojarsko „Enisey“ svečiuose 74:72 (14:19, 19:20, 16:17, 25:16) nugalėjo Chatajaus BB. Vis dėlto, šios pergalės Rusijos ekipai nepakako – ji baigė pasirodymą turnyre. „Enisey“ didžiąją mačo dalį vijosi varžoves, o aplankė rungtynių pabaigoje. L. Svarytė mačą pradėjo starto penkete ir „Enisey“ komandai per 25 minutes pelnė 15 taškų. Lietuvė pataikė šešis metimus iš devynių ir surinko 15 naudingumo balų.
2018-01-12

Europos taurėje – galingas lietuvių žaidimas po krepšiais

Europos taurės varžybose pralaimėjimą patyrė Algirdo Paulausko treniruojama Torunės „Energa“. Ji ketvirtadienį svečiuose 58:66 (11:22, 13:10, 15:20, 19:14) neatsilaikė prieš Antakijos „Hatay“ krepšininkes. A. Paulausko komandoje rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Monika Grigalauskytė. Ji per 25 minutes pasižymėjo 15 taškų bei 10 atkovotų kamuolių. Lietuvė pataikė penkis metimus iš 12-os.
2017-12-01

Europos taurėje – rezultatyvus Lietuvos krepšininkių žaidimas

Ketvirtadienį Europos taurės varžybose spindėjo Lietuvos krepšininkės. Rezultatyviausiai žaidė Mantė Kvederavičiūtė. Gynėja pelnė 20 taškų, bet jų nepakako – Umeo „Udominate“ svečiuose 65:79 (6:23, 12:23, 26:17, 21:16) pralaimėjo Vidnojės „Sparta&k“. M. Kvederavičiūtė buvo rezultatyviausia komandoje. Ji 20 taškų pelnė per 27 minutes. Gynėja pataikė septynis dvitaškius iš devynių ir surinko 20 naudingumo balų.
2017-11-03

Sezono rekordą pagerinusi L.Svarytė – šeštą kartą naudingiausia LMKL turo žaidėja

Naudingiausia Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) dvidešimt trečiojo turo žaidėja tapo Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ aukštaūgė Laura Svarytė. 22 metų 190 cm ūgio krepšininkė per 27 minutes pelnė 23 taškus (9/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 21 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles, kartą suklydo ir surinko net 46 naudingumo balus.
2015-02-15

Aukščiausia LMKL krepšininkė K. Alminaitė: netobulėjančių krepšininkių niekam nereikia

Kristina Alminaitė – viena iš trijų krepšininkių, su kuriomis Utenos „Utenos“ klubas pratęsė sutartį ir artėjančiam sezonui, teigiama pranešime spaudai. Praėjusį sezoną 23 metų 203 cm ūgio vidurio puolėja buvo viena „Utenos“ lyderių – 14,9 taško, 12,3 atkovoto kamuolio, 1,2 rezultatyvaus perdavimo ir 23,6 naudingumo balo per susitikimą.
2014-09-08

Vilniuje neatsiskleidusi aukščiausia LMKL krepšininkė K. Alminaitė keliasi į Uteną

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandoje – permainos. Vilniaus klubą abipusiu susitarimu palieka vidurio puolėja Kristina Alminaitė. 205 cm ūgio ir 23-ejų metų krepšininkė per dvejus metus sostinės komandoje nesugebėjo atsiskleisti. Aukščiausia Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) žaidėja nuo šiol rungtyniaus Utenos „Utena“ komandoje, teigiama pranešime spaudai.
2013-12-09

Vilniaus TEO nušlavė Kauno „Laisvę“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus TEO komanda namuose105:57 (31:13, 31:16, 24:14, 19:14) nugalėjo Kauno "Laisvės" ekipą. Devynias pergales iš tiek pat galimų turinčiai Vilniaus komandai 17 taškų pelnė Giedrė Paugaitė, po 16 - Aurimė Rinkevičiūtė ir Kristina Alminaitė, 15 - Chioma Nnamaka, po 10 - Renee Montgomery ir Diana Žintikaitė. "Laisvei" Mantė Kvedaravičiūtė pelnė 17, Erika Liutkutė ir Viktorija Rumšaitė - po 10 taškų.
2009-11-28

TEO net 103:29 sutriuškino „Rūtą“

Septintąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus TEO komanda. Ji šeštadienį namuose net 74 taškų skirtumu - 103:29 (18:11, 33:7, 31:7, 21:4) įveikė Šiaulių "Rūtą". Bep pralaimėjimų žengiančiai Vilniaus komandai 17 taškų pelnė Kristina Alminaitė, 14 - Renė Montgomeri (Renee Montgomery), po 13 - Aurimė Rinkevičiūtė ir Sigita Galdikaitė, 10 - Giedrė Paugaitė.
2009-11-14

TEO tęsia pergalingą žygį LMKL čempionate

Šeštąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus TEO komanda, šeštadienį svečiuose 98:59 (27:16, 22:16, 30:12, 19:15) nugalėjusi Kauno „Laisvę“. Nugalėtojoms Milda Sauliūtė pelnė 17 taškų, Kristina Alminaitė - 14, Milka Bjelica (11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai) - 13, Renė Montgomeri (Renee Montgomery) ir Kvanitra Holingsvort (Quanitra Hollingsworth) - po 12, Aurimė Rinkevičiūtė - 10. Kauno ekipoje 22 tašku...