Pergale Europos taurės turnyro antrąjį etapą pradėjo du lietuvius savo gretose turintis Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas, kuris svečiuose 84:70 (26:10, 18:23, 18:19, 22:18) įveikė Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus.

Simas Jasaitis nugalėtojams per 35 minutes pelnė 15 (dvitaškiai 6/6, tritaškiai 1/4) taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus pažeidė taisykles.

29 minutes aikštelėje praleidęs Mantas Kalnietis surinko 8 (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 1/2, baudos 1/1) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 kartus prasižengė.

21 tašką prie pergalės pridėjo Derrickas Brownas (dvitaškiai 9/14), 14 – Aleksas Maričius (9 atk. kam.), 13 – Jimmy Baronas, 12 – Nickas Calathesas (7 rez. perd.).

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Loukas Mavrokefalidis (20 tšk. ir 9 atk. kam.), Zachas Wrightas (16 tšk.) bei Janis Strelniekas (11 tšk.).