„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose užtikrintai 3:1 nugalėjo „Newcastle Utd“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 30-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Allanas Saintas-Maximinas 36-ąją minutę pasinaudojęs grubia Harry Maguire‘o klaida išmušant kamuolį nuo savų vartų nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Danielis Jamesas 57-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir vėl persvėrė rezultatą „Raudonųjų velnių“ naudai 2:1.

Bruno Fernandesas 75-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:1.

H.Maguire'o 84-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.