„Manchester United“ pirmose UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo rungtynėse 4:0 sutriuškino „Real Sociedad“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 19-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Alejandro Remiro sėkmingai atrėmė kamuolį.

Bruno Fernandesas 27-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovo gynyba nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Adnanas Januzajus 39-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.

B.Fernandesas 57-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino Anglijos klubo pranašumą 2:0.

„Man Utd“ kontratakos smaigalyje atsidūręs M.Rashfordas 64-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Danielis Jamesas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo įvartį, o Anglijos klubas iškovojo triuškinamą pergalę 4:0.

Londono „Tottenham“ komanda pirmose UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo rungtynėse užtikrintai 4:1 nugalėjo „Wolfsberger“ futbolininkus.

Heungas Min Sonas 13-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Varžovą suklaidinęs Garethas Bale‘as 28-ąją minute nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Reidą į baudos aikštelę surengęs Lucas Moura 34-ąją minutę taip pat nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Michaelis Liendlas antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3. Susitikimo pabaigoje Carlosas Viniciusas taip pat pridėjo įvartį, o Anglijos klubas iškovojo pergalę rezultatu 4:1.