Anglijos Premierlygoje šeštadienio popietę užfiksuoti du triuškinantys rezultatai. 28-ojo turo rungtynės Bernlyje baigėsi rezultatyvia „Chelsea“ pergale 0:4, o Birmingamo „Aston Villa“ namuose 4:0 sutriuškino „Southampton“ vienuolikę.

Vangiai pirmoje rungtynių pusėje atrodę Thomaso Tuchelio auklėtiniai prabudo 47-ą rungtynių minutę, kai fantastišką solo reidą baudos aikštelėje surengė krašto gynėjas Reece‘as Jamesas. Kelis „Burnley“ gynėjus išmaudęs anglas išvedė mėlynuosius į priekį 0:1, o jau 53-ąją minutę Kai Havertzas puikiu smūgiu galva padvigubino svečių pranašumą 0:2.

Likusią rungtynių laiką „Chelsea“ užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose, o įvarčius mušė tas pats K. Havertzas ir Christianas Pulišičius.

Įspūdingą sportinę formą Anglijos Premier“ lygoje toliau demonstruoja brazilas Philippe Couthino. Šįkart iš „Barcelona“ išsinuomotas atakuojantis saugas iš Brazilijos pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o „Aston Villa“ įtikinamai įveikė turnyrinės lentelė vidutiniokę „Southampton“.

Brazilas P. Coutinho per septynerias rungtynes „Premierlygoje jau spėjo pasižymėti tris kartus ir yra atlikęs tris rezultatyvius perdavimus.

Visose šeštadienį Anglijoje vykusiose rungtynėse ir prieš jas buvo reiškiama pagarba Ukrainai ir joje nuo Rusijos invazijos žuvusiems kariams bei civiliams.

Stadionų tribūnas sirgaliai nudažė mėlynomis ir geltonomis lentelėmis, simbolizuojančiomis Ukrainos vėliavą, o komandų kapitonai ryšėjo mėlynos ir geltonos spalvų raiščius.