„Premier“ lygoje – Roberto Firmino „hat-trickas" ir triuškinama „Liverpool“ klubo pergalė

apkartino „Watford“ trenerio debiutą

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 5:0 sutriuškino „Watford“ futbolininkus ir apkartino šeimininkų trenerio Claudio Ranieri debiutą prie komandos vairo.

Sadio Mane 8-ąją minutę tiksliai uždarė puikų Mohamedo Salah perdavimą ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Roberto Firmino 37-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0. Pastarasis 52-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntė jį į vartus 3:0.

M.Salah 54-ąją minutę suklaidinęs varžovą puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 4:0.

Sadio Mane 71-ąją minutę atliko pavojingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Ismaila Sarris 85-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

R.Firmino rungtynių pabaigoje pridėjo dar vieną savo įvartį, o „Liverpool“ iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 5:0.