Pasaulio futbolo čempionato atrankoje pergales įsirašė Argentinos ir Brazilijos futbolo rinktinės.

Argentina minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Peru futbolininkus. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį pirmo kėlinio pabaigoje pelnė Lautaro Martinezas

Tuo tarpu Brazilijos rinktinė kitame susitikime užtikrintai 4:1 nugalėjo Urugvajaus futbolininkus.

Neymaras 10-ąją minutę baudos aikštelėje susistabdęs kamuolį nukreipė jį tiksliai į vartus ir išvedė Brazilijos rinktinę į priekį 1:0.

Raphinha 18-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino brazilų pranašumą šiose rungtynėse 2:0. Pastarasis antrajame kėlinyje dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Luisas Suarezas 77-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3, bet Gabigolis 83-ąją minutę smūgiu galva vėl padidino Brazilijos rinktinės pranašumą šiose rungtynėse 4:1.