0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos antrojo turo rungtynės.Ir toliau „buksuoja“ Arseno Wengero vedama Londono „Arsenal“ ekipa, kuri ne tik nesugebėjo įveikti „Stoke City“ futbolininkų, bet ir vėl neįmušė nei vieno įvarčio (pirmajame ture „Arsenal“ taip pat 0:0 sužaidė su „Sunderland“ vienuolike).

Savo šansų neišnaudojo Santiago Cazorla, Abou Diaby ir Olivieras Giroudas. Pastarojo smūgis 89 minutę praskriejo vos keletas centimetrų virš „Stoke City“ vartų skersinio.

Taikiai išsiskyrė ir „Liverpool“ bei „Manchester City“ komandos. Tiesa, besivejančiųjų vaidmenyje kone visas rungtynes buvo „Manchester City“ futbolininkai. „Raudonieji“ pirmavo po gynėjo Martino Škrtelio įvarčio 34 minutę, tačiau antroje rungtynių dalyje, 63 minutę rezultatą išlygino vienas brangiausių planetos futbolininkų Yaya Toure.

Vis dėlto, „Anfield“ stadiono šeimininkai troško pergalės ir po trijų minučių mačo eigą savo komandos naudai pasuko Luisas Suarezas. Po urugvajiečio įvarčio Brendano Rodgerso auklėtiniai pirmavo tik apie 15 minučių - 80 minutę „Manchester City“ puolėjas Carlosas Tevezas ir vėl sugrąžino „status-quo“. Per likusį laiką daugiau nei vienų vartų tinklas „nesuspurdėjo“ ir komandos pasidalino po tašką.