Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir „Southampton“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Raheemas Sterlingas 27-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Gabrielis Jesusas 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas nepakito.

Kyle‘as Walkeris 63-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra atšaukė šį savo sprendimą.

Raheemas Sterlingas per pridėtą rungtynių laiką nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tuo tarpu „Liverpool“ klubas namuose 3:0 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus.

Wilfriedas Zaha 3-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. Jordanas Hendersonas 16-ąją minutę atliko smūgį iš artimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė Guaita rankose.

Diogo Jota 38-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Sadio Mane 43-ąją minutę atsidūrė pirmasis prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Mohamedas Salah 78-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelė pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0. Naby Keita rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Kkitame susitikime Londono „Arsenal“ išvykoje minimaliu rezultatu 10 įveikė „Burnley“ futbolininkus. Martinas Odegaardas 30-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu nepaliko šansų vartininku ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Puikia proga pasižymėti pirmojo kėlinio pabaigoje nepasinaudojo Emile Smithas Rowe, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs Maxwelas Cornetas 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Dwightas McNeilas 89-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.