Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ futbolininkai. Jie namie net 6:0 sutriuškino „Leeds United“ vienuolikę.

Viskas prasidėjo 15 minutę, kai 11 m baudinį realizavo egiptietis Mohamedas Salah. 30 minutę M. Salah tiksliai asistavo įmušusiam Joeliui Matipui, o 35 minutę egiptietis pelnė ir antrą savo įvartį – 3:0.

„Liverpool“ pribaigė savo varžovus rungtynių pabaigoje, kai du kartus pasižymėjo Sadio Mane (80 ir 90 min.), kartą įmušė Virgilas van Dijkas (90+3 min.).

Po šios efektingos pergalės „Liverpool“ dar labiau priartėjo prie čempionų titulą ginančio „Manchester City“ klubo. Dabar abu lyderius skiria tik 3 taškai.

Praėjusiame ture „Man City“ komandą įveikęs Londono „Tottenham“ klubas trečiadienį svečiuose pralaimėjo vienam autsaiderių „Burnley“ – 0:1. Nugalėtojams įvartį pelnė Benas Mee (71 min.).

Per kitas rungtynes „Watford“ namie 1:4 neatsilaikė prieš Londono „Crystal Palace“. Ši nesėkmė „Watford“ komandą nustūmė į 19-ą „Premier“ lygos vietą.