Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse sutriuškino Velso futbolininkus

laimėjo ir anglai

Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius Velso futbolininkus.

Neco Williamsas 26-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir Velso futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Karimui Benzema 27-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kylianas Mbappe 34-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartų sargo atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

Antoine‘as Griezmannas 47-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino pranašumą 2:0.

Ousmane‘as Dembele 79-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Velso rinktinė Europos futbolo 2020 m. čempionate A grupėje varžysis su Italijos, Šveicarijos ir Turkijos futbolininkais, tuo tarpu Prancūzija kovos F grupėje su Vokietija, Vengrija ir Portugalija.

Kitame draugiškame mače tarp Vokietijos ir Danijos rinktinių rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Thomas Mulleris 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį. Serge‘as Gnabry pirmojo kėlinio pabaigoje atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Florianas Neuhausas 48-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Yussufas Poulsenas 71-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. D

Danijos rinktinė Europos futbolo 2020 m. čempionate B grupėje varžysis su Belgijos, Suomijos ir Rusijos futbolininkais, tuo tarpu Vokietija kovos F grupėje su Prancūzija, Vengrija ir Portugalija.

Pasiruošimą čempionatui tęsia ir anglai. Jie draugiškose rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Austrijos futbolininkus.

Harry Kane‘as 30-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti, pastarojo smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė kamuolį. Bukayo Saka 56-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Anglijos rinktinę į priekį 1:0.

Marcelis Sabitzeris 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Dominicas Calvertas-Lewinas 77-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

M.Sabitzeris 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Jordanas Pickfordas atrėmė kamuolį.

Austrijos rinktinė Europos futbolo 2020 m. čempionate C grupėje varžysis su Nyderlandų, Šiaurės Makedonijos ir Ukrainos futbolininkais, tuo tarpu Anglija kovos D grupėje su Kroatija, Čekija ir Škotija.