Europos taurės B grupės penktojo turo rungtynėse Martyno Echodo atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (2/3) svečiuose 84:90 (15:24, 22:21, 22:24, 25:21) turėjo pripažinti Bolonijos „Virtus“ (3/2) pranašumą.

M.Echodas aikštelėje praleido apie 9 minutes, per kurias pasižymėjo 4 taškais (2/4 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, po 2 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 1 naudingumo balą.

Didžiąją rungtynių dalį atsilikusi „Umana Reyer“ intrigą sukūrė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje spurtavo 6:0 ir ėmė kvėpuoti varžovams į nugaras (68:72). Nors Miošo Teodosičiaus 5 taškų atkarpa vėl leido „Virtus“ kiek atitrūkti, Victoras Sandersas ir Austinas Daye'us priartino svečius per vieną metimą (76:79).

Likus žaisti apie minutę tašką rungtynėse padėjo mačo herojus Kevinas Hervey ir jam sėkmingai talkinęs M.Teodosičius, sumetę 4 taškus be atsako.

K.Hervey prie „Virtus“ pergalės per 29 minutes prisidėjo 26 taškais (7/11 dvit., 3/6 trit., 3/6 baud.), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

M.Teodosičius pridėjo 22 taškus (1/5 trit., 11/12 baud., 7 rez. perd.), Isaia Cordinier – 13 (5/5 dvit., 3/3 baud.), Kyle'as Weemsas – 7.

Venecijos komandoje ryškiausiai žibėjo 26 taškus surinkęs Michele Vitali (5/7 trit.), 15 taškų pridėjo A.Daye'us (7 atk. kam.), 13 – Mitchellas Wattas.