Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 0:1 nusileido Pirėjo „Olympiacos“ futbolininkams, tačiau bendrame rezultate triumfavo 3:2 ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Nicolas Pepe 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šeimininkų ataka nutrūko.

Puikaus perdavimo sulaukęs Youssefas El Arabi 20-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 24-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Y.El Arabi 51-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Olympiacos" į priekį 1:0.

Ousseynou Ba 82-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Olympiacos" šiose rungtynėse liko rungtyniauti dešimtyje.