Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko prisiminimų ir praeities nuoskaudų nestokojęs susitikimas. Bruklino „Nets“ (8/10) išvykoje 106:115 (26:33, 31:30, 25:22, 24:30) nusileido Filadelfijos „76ers“ (9/8) klubui.

Anksti iniciatyvą perėmę šeimininkai pirmavo didžiąją dalį, o ketvirtajame kėlinyje net trumpam nebuvo užleidę savo pozicijų.

Finišo tiesiojoje buvo išlaikyta dviženklė persvara, užtikrintai nužygiuojant iki pergalės. Didžiąją karjeros dalį Filadelfijoje praleidęs Benas Simmonsas svečio teisėmis šiame mieste žaidė pirmą kartą. Australas per 32 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvitaškių, 3/6 baudų metimų), atkovojo 7 ir perėmė kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo 3 metimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Visi nori, kad mūsų komandai nepasisektų. Niekas nemėgsta Beno ar Kyrie. Niekas nemėgsta manęs“, – po mačo apgailestavo K.Durantas. Asmeniškai pralaimėjimą priimti gali ir 14 taškų pelnęs Sethas Curry, žaidęs prieš savo uošvio Doco Riverso treniruojamą klubą.

„Nets“: Kyrie Irvingas 23 (2/8 tritaškių), Kevinas Durantas 20 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Sethas Curry 14 (2/6 tritaškių), Nicolas Claxtonas 12 (6/7 dvitaškių), Benas Simmonsas (7 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Royce'as O'Neale'as (7 atk. kam., 6 rez. perd., 3/3 tritaškių, 5 klaidos) po 11.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 24 (6 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 22 (6/11 tritaškių), Paulas Reedas 19 (10 atk. kam., 7/9 dvitaškių), Shake'as Miltonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Georgesas Niangas (5 atk. kam., 4/5 tritaškių) po 16, Furkanas Korkmazas 9.