Po krepšiais karaliavęs Sabonis padėjo „Pacers“ pratęsti sezoną

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Indianos „Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu sėkmingai pradėjo kovą dėl vietos Rytų konferencijos atkrintamosiose varžybose. Pirmame atrankos turnyro etape Indianos klubas namuose net 144:117 (40:24, 29:21, 39:33, 36:39) sutriuškino jau eliminuotus Šarlotės „Hornets“ krepšininkus.

Lietuvis per 33 minutes įmetė 14 taškų (7/13 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo net 21 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 kartus suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Šeimininkai šiame susitikime vertėsi ne tik be Myleso Turnerio, Jeremy Lambo ar T.J.Warreno – žaisti negalėjo ir Carisas LeVertas.

Rungtynėse Indianos ekipa iškart šovė į priekį. Jie pirmavo visą mačą. „Pacers“ jau po 12 žaidimo minučių pirmavo 40:24. Šeimininkai iš pirmų 11 tritaškių pataikė septynis ir vien per pirmąjį kėlinį.

Po pertraukos skirtumas tik augo ir vienu metu pasiekė ir 30 (108:78), ir net 39 (139:100) taškus.

Tam, kad užsitikrintų vietą Rytų konferencijos atkrintamosiose varžybose, „Pacers“ ekipai reikia iškovoti dar vieną pergalę per dvejas likusias rungtynes.

Artimiausias oponentas – namuose lauksiantis Vašingtono „Wizards“ klubas. Susitikimas vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku.

„Pacers“: Oshae'us Brissettas 23 (3/6 tritaškiai), Dougas McDermottas 21 (4/6 tritaškiai), T.J.McConnellas 17, Malcolmas Brogdonas 16 (3/5 tritaškiai, 8 rez. perd.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 23 (8 atk. kam.), Cody Zelleris 17 (7/7 dvitaškiai), Terry Rozieras 16 (0/9 tritaškiai, 8 atk. kam.), LaMelo Ballas 14, Malikas Monkas 13 (3/5 tritaškiai).