• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus „Žalgiris“ pateko į ilgus metus nematytą krizę – rezultatai nedžiugina gerbėjų, šie reikalauja trenerio Vladimiro Čeburino galvos, o klubo direktorė Vilma Venslovaitienė mūru stoja stratego pusėn. Po šeštadienio „TOPsport A lygos“ rungtynių tai prasiveržė neregėtomis emocijomis, o tv3.lt gavo „Žalgirio“ vadovės komentarą.

Vilniaus „Žalgiris“ pateko į ilgus metus nematytą krizę – rezultatai nedžiugina gerbėjų, šie reikalauja trenerio Vladimiro Čeburino galvos, o klubo direktorė Vilma Venslovaitienė mūru stoja stratego pusėn. Po šeštadienio „TOPsport A lygos“ rungtynių tai prasiveržė neregėtomis emocijomis, o tv3.lt gavo „Žalgirio“ vadovės komentarą.

REKLAMA

„SFL galim ir patys“, – toks plakatas iškilo „Žalgirio“ namų stadione kitą dieną po fiasko Maltoje, kuomet dviejų įvarčių pranašumą iššvaistęs šalies flagmanas galiausiai baudinių serijoje krito prieš Hamrūno „Spartans“.

Šis pralaimėjimas užbaigė kovą UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Šalies pirmenybėse – irgi ne pyragai. Su 28 taškais „Žalgiris“ dalinasi 5-7 vietas, nors prieš tris turus dar buvo aštuntoje pozicijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Sirgaliams galiausiai trūko kantrybė – jie kėlė dar vieną plakatą „Komanda be veido – Vadovai be gėdos“ per šeštadienio rungtynes su Telšių „Džiugu“.

REKLAMA

Nors „Žalgiris“ laimėjo, tai nepasitenkinimo nenumalšino – įpykę „Pietų IV“ tribūnos vyrai po susitikimo keliavo pareikšti ultimatumą V. Venslovaitienei: mes arba treneris.

Vadovė pirmą susitikimo minutę pasirinko trenerį iš Kazachstano, o tuomet pokalbis peraugo į riksmus, V. Venslovaitienės pasiūlymus sirgaliams pirkti klubą, o nenorintiems palaikyti komandos – sirgti už „Kauno Spyrį“.

REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai abi pusės išsiskyrė piktuoju, o „Žalgirio“ sirgaliai, tv3.lt žiniomis, ruošia tolimesnius ėjimus siekiant permainų klubo viduje.

Tv3.lt pateikė penkis klausimus V. Venslovaitienei antradienį. Klausiama buvo ir apie konfliktą su sirgaliais, ir apie trenerio galimą patraukimą, apie klubo valdybos sprendimus, galimą klubo pardavimą.

Klausimai penki, o atsakymai sutilpo į du sakinius.

„Šiuo metu visą dėmesį ir jėgas skiriame ruošiantis labai svarbioms klubui artimiausioms rungtynėms UEFA Konferencijų lygoje. Šeštadienį po rungtynių buvo daug emocijų, tikiuosi, kad joms aprimus galėsime su aistruoliais turėti konstruktyvią diskusiją tam tinkamoje aplinkoje ir tam tinkamu laiku“, – raštu tv3.lt atsakė V. Venslovaitienė.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais ketvirtadienį, kuomet Konferencijų lygos atrankoje susitiks su „Linfield“ ekipa iš Šiaurės Airijos.

REKLAMA
Matyt, VŽ nesėkmės atsiliepia ir poniai Venslovaitienei... Kita vertus, moteris, vadovaujanti futbolo klubui yra panaši į jūrų kiaulytę... Kodėl? Nes jūrų kiaulytė nieko bendra nei su jūra, nei su kiaulėmis neturi. Kaip ir tokia vadovė - nei su futbolu, nei su moteriškumu...
ruskojazyčnykų “klubą” , su neaiškios padermės “vadovais”, Lietuvai tik gėdą daro.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų