6
Lionelis Messi (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio futbolo čempionato C grupėje dėl bilietų į aštuntfinalį vyko dramatiška kova. Į kitą etapą šansų patekti turėjo visos keturios į kovas stojusios rinktinės. Po susitikimų paaiškėjo, jog bilietus į aštuntfinalį išplėšė Lenkija ir Argentina.

6

Lenkijos ir Argentinos dvikovoje 2:0 triumfavo argentiniečiai, taip išplėšdami pirmąjį grupės kelialapį į aštuntfinalį.

Lenkijos ir Argentinos susitikime pirmąjį kėlinį komandos užbaigė be įvarčių. Nepaisant to, kad pasižymėti nepavyko, Argentina turėjo nemažai puikių šansų. Vieną kartą kamuolys skrieja tiesiai į vartininką, vėliau pavojinga ataka užbaigta smūgiu pro vartų šoną.

38 min. Lenkų sirgaliai suklūsta. Už pražangą skiriamas baudinys į lenkų vartus, o jį realizuoti bandė Lionelis Messi. Tačiau lenkų vartininkas puikiai susitvarko ir atremia Argentinos superžvaigždės smūgį. Į pertrauką futbolininkai išeina su rezultatu 0:0.

Tačiau sugrįžus po pertraukos įvarčio ilgai laukti nereikėjo, nes Alexis Mac Allisteris jį parsinešė iš rūbinės. 46-ąją minutę Argentina išsiveržė į priekį 1:0. Praėjus kiek daugiau nei 10 minučių, 68-ąją minutę jaunasis argentiniečių talentas Julianas Alvarezas pasiuntė kamuolį tiesiai į tolimą vartų kampą. Argentiniečiai išsiveržė į priekį 2:0.

Kitoje dvikovoje susitiko Meksikos ir Saudo Arabijos futbolininkai, kurie rungtynes užbaigė rezultatu 2:1. Deja, tokio rezultato nei vienai komandai nepakako, kad keliautų į kitą etapą.

Saudo Arabijos ir Meksikos susitikime po pirmojo kėlinio taip pat lygiosios 0:0. Žaidimas labai įtemptas Meksikos rinktinė varžovus buvo rėmė prie jų vartų, deja, tai vaisų nedavė. Vėliau žaidimas kiek aprimo, tačiau toks rezultatas netenkino nei vienos komandos. Į pertrauką komandos išėjo tuščiomis 0:0.

Sugrįžę po pertraukos Meksikos futbolininkai tiesiog demonstravo stebuklingą žaidimą. 48-ąją minutę meksikiečiai paleido taiklų įvartį tiesiai į varžovų vartus. Praėjus penkioms minutėms vėl įvartis. Šį kartą pasižymėjo Luisas Chavezas mušdamas vieną gražiausių čempionato įvarčių. Meksika priekyje 2:0.

Situaciją aukštyn kojomis apvertė per pridėtinį laiką įvartį įmušę Saudo Arabijos futbolininkai, kadangi po jo meksikiečiams nebeužteko esamo rezultato patekimui į kitą etapą.