Kauno „Žalgiris“ (18-3) po didžiosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir taip iškovojo trečiąją pergalę paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 97:69 (26:15, 21:23, 29:11, 21:20) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (9-12).

Kauniečiai tik tvirčiau įsitaisė pirmoje turnyro lentelės vietoje, o kėdainiškiai lieka aštunti. Arčiausiai jų yra „Šiauliai“ (10-10).

„Žalgiris“ geriau atidarė rungtynes (7:2), nors skirtumas buvo trapus ir jį šeimininkų ekipos legionieriai greitai panaikino – 9:9. Luko Lekavičiaus metimai tempė į priekį kauniečius (14:9), o skirtumas galiausiai pasiekė dviženklę ribą – 26:15.

Šeimininkų situacija negerėjo, taškus jiems ilgą laiką rinko viso labo trys žmonės – Bradley Davisonas, Timas Lambrechtas bei Deshawnas Freemanas. Nepaisant to, „Žalgiris“ kiek stabtelėjo, „Nevėžis-Optibet“ ėmė artėti (33:41), tad deficitas gerokai ištirpo – 35:41. Tik geresnė antro ketvirčio pabaiga leido svečiams jaustis ramiau – 47:38.

Iš 38 pelnytų taškų kėdainiškiams net 33 pridėjo minėtas legionierių trio.

„Žalgiris“ trečiajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai surengė spurtą net 18:0, tad taip „Nevėžis-Optibet“ įklimpo į didžiulę duobę – 65:40. Per šią atkarpą kauniečiai pataikė 4 tritaškius, iš kurių du buvo Arno Butkevičiaus. Kėdainių klubas niekaip nerado jėgų išsikapstyti iš susiklosčiusios situacijos ir po trijų kėlinių atsiliko 49:76.

Paskutinis ketvirtis buvo formalumas, per jį kauniečiai pergalę tik įtvirtino.

Kėdainių komanda sudėtyje neturėjo lyderio Artūro Žagaro ir Justino Marcinkevičiaus. Prieš susitikimą visi komandos draugai atidavė duoklę traumuotam J. Marcinkevičiui ir pasipuošė jo vardu pažymėtais marškinėliais. „Žalgiris“ registravo pajėgią sudėtį ir žaidėjų neilsino.

Pirmojoje tarpusavio kovoje žalgiriečiai irgi neturėjo didelių bėdų – 93:75.

„Žalgirio“ komanda gana tolygiai paskirstė žaidėjų minutes. Ilgiausiai rungtyniavo Achille Polonara (25 min.), daugumos kitų laikas svyravo tarp 15–20 minučių.

„Nevėžis-Optibet“: Bradley Davisonas 20 (4/8 trit.), Timas Lambrechtas 17 (15 atk. kam., 30 n.b.), Deshawnas Freemanas 13, Darylas Doulla 7, Marius Valinskas 5.

„Žalgiris“ Ignas Brazdeikis 11, Arnas Butkevičius ir Rolandas Šmitas (6 atk. kam.) – po 10, Lukas Lekavičius (3/4 trit.), Edgaras Ulanovas, Karolis Lukošiūnas, Achille Polonara (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Isaiah Tayloras – po 9.