Madrido „Real“ komanda išskyrė du krepšininkus, kurie daugiau nebėra laukiami ir artimiausiu metu gali išvykti.

Pranešama, kad šiame sąraše atsidūrė aukštaūgis Trey Thompkinsas bei atakų organizatorius Thomasas Heurtelis.

Karališkasis klubas neketina laukti vasaros ir pareiškė, kad krepšininkai gali palikti ekipą kad ir dabar. Jie jau kurį laiką yra atskirti nuo komandos ir nedalyvauja jos veikloje.

Dėl neprofesionalaus elgesio baudos sulaukė ir vienas lyderių Guerschonas Yabusele.

Pastaruoju metu „Real“ išgyvena krizę. Ekipa pralaimėjo paskutines keturias Eurolygos rungtynes ir sunkiai suranda savo žaidimą, ypač dideliu nesėkmių faktoriumi tapo ketvirtieji kėliniai, kuomet komanda visiškai subyra.

Paskutinis pavyzdys praėjusios rungtynės su Miuncheno „Bayern“ ekipa, kai „Real“ ištaškė net 20 taškų pranašumą ir pralaimėjo šį susitikimą. Ketvirtas kėlinys buvo pralaimėtas rezultatu 13:38.