Pergalę įspūdingu skirtumu pasiekė Dalaso „Mavericks“ (51/30) krepšininkai.

Jie savo aistruolių akivaizdoje rezultatu 128:78 (36:13, 32:31, 29:25, 21:9) sutraiškė Portlando „Trail Blazers“ (27/54) komandą.

Dalaso klubas laimėjo trečias rungtynes iš eilės, o Portlando ekipa nelaimi jau dešimto susitikimo paeiliui.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 16 taškų pranašumą (24:8), tačiau dar nebuvo pabaiga. Tą patį kėlinį Dalaso komanda uždarė atkarpa 12:2 ir džiaugėsi 23 taškų persvara (36:13).

Bėgant laikui, situacija nesikeitė. „Mavericks“ krepšininkai visiškai dominavo ir neleido svečiams net pagalvoti apie sumažinamą skirtumą.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai visiškai niokojo Portlando klubą. Būtent šiame ketvirtyje atstumas tarp komandų buvo didžiausias ir siekė net 54 taškus (125:71).

Mačo pabaigoje Portlando ekipa kiek deficitą aptirpdė, tačiau tau buvo tik lašas jūroje ir daugiau nei triuškinanti pergalė atiteko šeimininkams – 128:78.

Šiose rungtynėse „Mavericks“ lyderis Luka Dončičius gavo techninę pražangą. Tai yra jo 16-oji tokia pražangas, kas reiškia, kad slovėnas turės praleisti paskutines reguliaraus sezono rungtynes.

„Mavericks“: Luka Dončičius 39 (5/7 dvit., 7/14 trit., 8/11 baud., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Dwightas Powellas 18 (7/7 dvit.), Dorianas Finney-Smithas 15 (5/7 trit., 7 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 14 (3/4 trit.), Jalenas Brunsonas 9.

„Trail Blazers“: Drew Eubanksas 18 (8/13 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam.), Benas McLemore‘as 14, Keonas Johnsonas 10 (6 rez. perd.), Reggie Perry ir Brandonas Williamsas po 9.